Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Wysoka jakość desek sup Uone

2020-11-23 19:32

Wielu z was zastanawia się pewnie przed zakupem czy jakość sprzętu rzeczywiście jest tak wysoka jak zachwala sprzedawca? Jak można zweryfikować takie pytanie w przypadku naszych desek? Otóż marka Uone pieczołowicie budowana przez nas od 2016 roku jako marka sprzętu sportowego premium współpracuje z ponad osiemdziesięcioma wypożyczalniami sprzętu wodnego w Polsce lub miejscami świadczącymi takie usługi pośród innych atrakcji dostępnych na miejscu. Ilość podmiotów, które zaufały naszej marce budzi wrażenie, a zarazem potwierdzenie uznania dla jakości naszego sprzętu aczkolwiek, wisienką na torcie jest obecnie sześć z nich, które cechują się najwyższą jakością ze względu na standard w jakim zostały stworzone i w jakim oferują swoje usługi Wam – swoim klientom! Uważamy, że tak jak mało jest ludzi, którzy mogliby narzekać na jakość swojego pobytu w ponad 3 gwiazdkowych kurortach i hotelach tak mało jest miejsc świadczących usługi hotelowe o najwyższym standardzie, które zakupiły by sprzęt wątpliwej jakości, powodując zaburzenie powyższego stwierdzenia. Hotele i kurorty to miejsca, które na każdym kroku przyzwyczajają swoich klientów do pewnego standardu znacznie odbiegającego od najtańszego marketowego produktu, a zbliżonego raczej do garnituru dobieranego na miarę i dlatego też marce Uone stworzonej na miarę Twoich najwyższych potrzeb tak owocnie współpracuje się z tymi cudownymi miejscami, przedstawionymi poniżej w sposób chronologiczny:

  • Hotel Wityng, od którego cała nasza przygoda się rozpoczęła - za co serdecznie dziękujemy, a wy jeśli znajdziecie się w okolicy tego hotelu koniecznie popływajcie na naszych supach, które można wypożyczyć w tym fantastycznym miejscu,
  • Hotel Moran SPA to przepiękne miejsce do którego uwielbiamy wracać. Hotel położony nad przejrzystym jeziorem Powidzkim, które warto eksplorować nie inaczej jak na deskach sup dostępnych w wypożyczalni Hotelowej,
  • Hotel Woiński Spa to cudowne miejsce rozsławione bardziej dzięki filmowi Sztuka Kochania, który był tam realizowany. Miejsce urokliwe ze względu na zróżnicowane jezioro, które można w nieskończoność eksplorować oczywiście na deskach sup dostępnych w hotelowej wypożyczalni ,
  • Zalesie Mazury Active Spa jest przepięknie położonym kurortem rodzinnym w zaciszu Warmińskiego Lasu nad spokojnym i urokliwym jeziorem. Oprócz desek sup właściciele Hotelu zapewniają ogromny pakiet atrakcji dla całych rodzin z dziećmi… ale jak już będziecie to dlaczego nie spróbować pływania na supie, oczywiście z logiem Uone???
  • Notera Hotel Spa to kurort w którym mieliśmy okazje zamknąć sezon eventowy w 2019 roku i do dzisiaj wspominamy tamto wydarzenie z uśmiechem na twarzy. Pięknie położony, ekskluzywnie wyposażony z ogromną liczbą atrakcji hotel w Charzykowach - miejscu, w którym oprócz desek sup zapaleńcy sportów wodnych mogą skorzystać z wszechobecnych łodzi żaglowych - coś pięknego!
  • Hotel Roś to luksusowy kurort położony w samym sercu krainy 1000 jezior. Goście hotelowi z okien lub plaży mogą podziwiać uchodzącą nieopodal rzekę Pisę do jeziora, od którego nazwę wziął sam obiekt właśnie. Mnóstwo przestrzeni, mnogość atrakcji również wodnych, a wszystko przy akompaniamencie desek sup, których warto spróbować również i w tym miejscu.

Jeżeli planujecie już wypady wakacyjne na 2021 rok to obowiązkowo przemyślcie wizytę w w/w miejscach, w których z pewnością nie zaznacie rozczarowania, a wysoka jakość dostępnej na miejscu obsługi przerośnie Wasze najśmielsze oczekiwania czym i my kierujemy się w przypadku towarów sygnowanych marką Uone.

Wysoka jakość desek sup Uone - Galeria 4

Wysoka jakość desek sup

Wysoka jakość desek sup

Deska sup wysokiej jakości

Deska sup wysokiej jakości

Deski sup najwyższej jakości

Deski sup najwyższej jakości

Deski sup wysokiej jakości

Deski sup wysokiej jakości