Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Wyścigi na deskach sup - Poznań part 2

2018-09-09 16:55

Po Naszych ostatnich wpisach na blogu stwierdzic można, że nieco się przebranżowiliśmy zostając organizatorem zawodów sportowych. Bez obawy wciąż budujemy markę Uone, w czym organizacja zawodów – popularyzacja pływania na pompowanych deskach z wiosłem ma Nam tylko pomóc ale do rzeczy.

1 września 2018 roku zorganizowaliśmy drugie, a zarazem ostatnie w tym roku profesjonalne zawody na supach. Tym razem za arenę wybraliśmy rzekę Wartę. Pomimo niepewnej pogody na starcie stanęło 34 zawodników, a zatem w porównaniu do ostatnich zawodów zaliczyliśmy kolejny progres. Cieszy również fakt, że oprócz stałych bywalców na zawodach pojawiają się kolejne nowe twarze.

Na 34 „supowiczów” złożyło się 7 zawodniczek oraz 27 zawodników, którzy tym razem wystartowali w trzech konkurencjach:

 • SUP 500 m kobiet,
 • SUP 500 m mężczyzn,
 • SUP 2000 m kobiet i mężczyzn.

Oprócz standardowych wyścigów na krótkim dystansie, organizatorzy zorganizowali bieg w nowej formule, w którym to kobiety wystartowały wspólnie z mężczyznami, no może nie w jednym szeregu o czym poniżej. Płeć piękna wystartowała dwie minuty wcześniej, natomiast mężczyźni ustawieni zostali w dwóch rzędach na podstawie wyników z przeprowadzonych wcześniej wyścigów na 500 m tworząc swoistą grupę pościgową. Wynikiem tego wyścigu było ciekawie ukształtowane podium, na którym znalazło się miejsce zarówno dla Małgosi, która zajęła drugie miejsce (dała się prześcignąć tylko jednemu zawodnikowi) jak i dwóch Panów – Patryka na miejscu pierwszym oraz Michała na miejscu trzecim.

Poniżej oficjalne wyniki wyścigów finałowych:

Wyścig sup 500 m kobiety finał:

 

 1. Cieplińska Małgorzata
 2. Wieczorek Alicja
 3. Paprocka Olga
 4. Rostek Marika
 5. Porowska Agnieszka

 

Wyścig sup 500 m mężczyzn finał:

 

 1. Kowalski Patryk
 2. Majdan Mikołaj
 3. Wieczorek Przemysław
 4. Siewierski Andrzej
 5. Mruk Krzysztof
 6. Scheuer Michał
 7. Czekoński Michał
 8. Domański Marcin
 9. Rostek Krzysztof
 10. Wołek Kamil
 11. Tadla Wojciech
 12. Brzeziński Martin
 13. Porowski Arkadiusz
 14. Waroczyk Piotr
 15. Tadla Stanisław

 

Wyścig sup 2000 m finał:

 

 1. Kowalski Patryk
 2. Cieplińska Małgorzata
 3. Czekoński Michał
 4. Majdan Mikołaj
 5. Mruk Krzysztof
 6. Brzeziński Martin
 7. Waroczyk Piotr
 8. Siewierski Andrzej
 9. Szyszka Maciej
 10. Wieczorek Przemysław
 11. Rostek Krzysztof
 12. Wołek Kamil
 13. Scheuer Michał
 14. Wieczorek Alicja
 15. Łuczak Krzysztof
 16. Balcerzak Piotr
 17. Domański Marcin
 18. Rostek Marika
 19. Puziak Krzysztof
 20. Pakuła Grzegorz
 21. Porowska Agnieszka
 22. Porowski Arkadiusz
 23. Paprocka Olga
 24. Smuga Michał
 25. Wesołek Łukasz
 26. Piłat Daniel

 

Druga już edycja Poznań SUP Race to dowód na coraz większe zainteresowanie nie tylko deskami z wiosłem ale też formą rywalizacji, którą są organizowane wyścigi. Można zauważyć, że część osób zaczyna poważnie przygotowywać się do zawodów, wyposażać się w coraz to lepszy sprzęt (mamy nadzieję, że desek sup marki Uone będzie jak najwięcej) i czerpie ogromną przyjemność z samego uczestnictwa w wyścigach.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku – cel 100 zawodników startujących na supach w jednym wyścigu J

Pozdrawiamy, zespół Uone

Wyścigi na deskach sup - Poznań part 2 - Galeria 4

Pompowane deski sup Poznań

Pompowane deski sup Poznań

Deski sup

Deski sup

Deska sup

Deska sup

Deska z wiosłem

Deska z wiosłem