Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Wyścigi na deskach sup - Poznań part 1

2018-07-09 19:00

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po ostatnich zawodach przeprowadzonych na deskach sup 12 maja 2018 roku w towarzystwie stand up paddle przeważały głosy o konieczności zorganizowania profesjonalnych zmagań na deskach z wiosłem, które przeprowadziliśmy – po raz pierwszy 7 lipca 2018 roku.

W ramach 81 Mistrzostw Polski w Kajakarstwie, organizowanych przez Polski Związek Kajakowy, głównie dzięki zaangażowaniu Huberta Tobisa właściciela marki Uone, do wioślarskich konkurencji dołączyły Mistrzostwa SUP 2018 Poznań.

Profesjonalizm tych zawodów zauważyć można było na każdym kroku. Począwszy od torów z bramkami na starcie czy fotokomórkami na mecie, umożliwiającymi rozstrzygnięcie spornych sytuacji wśród finiszujących „supowiczów” poprzez profesjonalną obsadę sędziowską, klarowne dla wszystkich  „paddlerów” zasady rozgrywania zawodów, wielki telebim z wynikami, rzeszę sponsorów, a na profesjonalnej dekoracji, którą przeprowadziła znamienita niegdyś kajakarka Aneta Konieczna kończąc.

Krótki i jedyny w tym dniu dystans, który wynosił zaledwie 500m nie przeszkodził wystartowaniu miłośników desek z wiosłem z najodleglejszych zakątków Polski. Zawodnicy z wybrzeża, Katowic, Szczecina, Warszawy, Bydgoszczy nie byli niczym nadzwyczajnym podczas tego wspaniałego dnia.

Panie, których do zawodów zgłosiło się 8 wystartowały od razu w finale 500m, natomiast Panowie, których zweryfikowano 25 musieli przejść przez eliminacje, żeby dostąpić zaszczytu stanięcia na starcie biegu finałowego – 9 najlepszych zawodników sup poszczególnych eliminacji.

Dla dużej części zawodników były to pierwsze zawody w życiu i duża dawka adrenaliny. Szczególnie cieszy Nas fakt popularyzacji sup wśród kobiet – wszystkie miejsca na podium obstawiły regatowe debiutantki, a liczba zgłoszonych kobiet również napawa optymizmem na przyszłość! Poniżej przedstawiamy oficjalne wyniki biegów finałowych:

sup 500m kobiet:

 

 1. Alicja Starszak, czas 3:55,552,
 2. Agata Smok, czas 4:08,212
 3. Julia Matuszewska, czas 4:23,008
 4. Justyna Przybylak, czas 4:25,168
 5. Patrycja Marcysiak, czas 4:42,008
 6. Sylwia Nawrocka, czas 4:42,732
 7. Agata Studzińska, nie startowała
 8. Emilka Pinna, dyskwalifikacja

sup 500m mężczyźni:

 

 1. Jakub Sitkowski, czas 2:48,251
 2. Adam Szed, czas 2:58,091
 3. Michał Czekoński, czas 3:15,807
 4. Krzysztof Mruk, czas 3:26,411
 5. Tomasz Duchnowski, czas 3:30,071
 6. Piotr Waroczyk, czas 3:33,919
 7. Patryk Szczypek, czas 3:37,767
 8. Krzysztof Rostek, czas 3:38,963
 9. Michał Ferncowycz, czas 3:40,059

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody na deskach sup.

Zespół Uone

Wyścigi na deskach sup - Poznań part 1 - Galeria 4

Wyścigi na deskach sup

Wyścigi na deskach sup

Wyścigi na deskach z wiosłem

Wyścigi na deskach z wiosłem

Pływanie na deskach sup

Pływanie na deskach sup

Pływanie na deskach z wiosłem

Pływanie na deskach z wiosłem

Pompowana deska sup wyścig

Pompowana deska sup wyścig

Deska sup zmagania

Deska sup zmagania

Deski sup zmagania

Deski sup zmagania

Deski sup wyścigi

Deski sup wyścigi