Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Wyścig na pompowanych deskach z wiosłem

2017-10-03 18:17

W niedzielę 24 września Tor Regatowy Malta w Poznaniu stał się pierwszą Polską areną, na której miłośnicy desek sup mieli okazję zmierzyć się w emocjonującym wyścigu zorganizowanym przez Wielkopolski Związek Kajakowy. Przy jesiennej aurze odbyły się I Mistrzostwa Wielkopolski w sup na dystansie 200 m. Można śmiało powiedzieć, że był to następny krok do popularyzacji tej dyscypliny sportowej, a może do zaimplementowania dyscypliny sup na igrzyska olimpijskie?

Pomimo krótkiego dystansu nie było lekko ale wszyscy z dziewięciu osobowej ekipy zawodników skutecznie przekroczyli linię mety. Pierwszy finiszował Hubert Tobis, który w przeszłości profesjonalnie trenował judo w UKS Gimnazjon Suchy Las, tuż za Nim uplasował się Piotr Waroczyk, profesjonalny zawodnik windsurfingu z Tarnowa Podgórnego. Najniższe miejsce na podium wywalczył na ostatnich metrach pasjonującego finiszu Patryk Kusza, który w przeszłości, wspólnie ze zwycięzcą uprawiał judo w rodzimym klubie UKS Gimnazjon. 

I Mistrzostwa Wielkopolski w sup były świetnie zorganizowaną i profesjonalną imprezą oraz kolejnym dowodem na to, że zmagania na deskach sup mogą być doskonałym sprawdzianem dla ludzi na każdym poziomie zaawansowania. W szczególności cieszy fakt, że wyścigi na deskach z wiosłem zaczynają ściągać coraz większe grono entuzjastów oraz widzów, a na zawody przyjeżdżają „padlerzy” ze wszystkich zakątków Polski.

Wyścig na pompowanych deskach z wiosłem - Galeria 4

Deski sup Malta Poznań

Deski sup Malta Poznań

Deski sup wyścigi Polska

Deski sup wyścigi Polska

Deski sup Wielkopolska

Deski sup Wielkopolska

Pompowana deska do pływania na stojąco Poznań

Pompowana deska do pływania na stojąco Poznań

Pompowana deska do pływania z wiosłem Poznań

Pompowana deska do pływania z wiosłem Poznań

Sup Poznań

Sup Poznań