Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Wyprzedaż posezonowych desek sup

2020-10-10 14:21

Sezon letni już skończony, a zatem ruszamy z wyprzedażą naszych używanych desek sup, które pozostały nam po sezonie. Większość używanych desek sup sprzedaliśmy jeszcze przed zakończeniem lata bez ogłaszania wieści w internecie tak więc nie wszystkie modele są jeszcze dostępne do zakupu. Obecnie w ofercie posiadamy:

Deski Windsurf obie dostępne są pod jednym linkiem. Przy wyborze konkretnej jednostki prosimy o podanie, którą deskę ze zdjęć Państwo wybieracie (1. Deska sup z białą pompką na fotografii i zdjęcia następujące po niej to jedna jednostka, 2. deska sup z pompką niebieską i zdjęcia kolejne to druga dostępna do sprzedaży jednostka).

  • Deska sup Uone Compact 12’6” topowy model race dopuszczony przez regulamin ICF również dla dzieci, link poniżej:

https://u1.net.pl/9,deska-sup-compact-126-uzywana.html

  • Deska sup Uone Viper 14’ pełnowymiarowy model wyścigowy dla dorosłych, link poniżej: https://u1.net.pl/106,deska-sup-viper-14-uzywana.html
  • Deska sup Uone Viper 14’ pełnowymiarowy model wyścigowy dla dorosłych, link poniżej: https://u1.net.pl/106,deska-sup-viper-14-uzywana.html

Deski Viper obie dostępne są pod jednym linkiem przy wyborze konkretnej jednostki prosimy o podanie, którą deskę ze zdjęć Państwo wybieracie (1. Deska sup bez akcesorii w zestawie na fotografii i zdjęcia następujące po niej to jedna jednostka, 2. Deska sup z akcesoriami na fotografii i zdjęcia kolejne to druga dostępna do sprzedaży jednostka).

Szanowni Państwo ilość desek jest ograniczona, być może do początku sezonu 2021 pojawią się jeszcze pojedyncze używane deski sup marki Uone oraz marki Super do sprzedaży, jednakże zgodnie z przewidywaniami będą to tylko i wyłącznie jak wyżej wspomniano pojedyncze, dodatkowe jednostki.

Na używane deski sup dostępne na naszym sklepie w zakładce komis nie obowiązują kupony rabatowe.

Wyprzedaż posezonowych desek sup - Galeria 4

Używana deska sup Uone Windsurf

Używana deska sup Uone Windsurf

Używana deska sup Uone Viper

Używana deska sup Uone Viper

Używana deska sup Super 10'6"

Używana deska sup Super 10'6"

Używana deska sup Uone Compact

Używana deska sup Uone Compact