Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Wypożyczenie deski sup z opcją wykupu

2020-04-02 15:50

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w 2020 roku wprowadzamy również nowość jaką jest możliwość wypożyczenia każdego modelu deski sup, z możliwością późniejszego wykupu. Jak to działa, już wyjaśniamy!

Otóż w Naszym sklepie w opisie każdej deski, nad ceną znajduję się guzik „przetestuj” po jego kliknięciu zostaniesz przekierowany na stronę wypożyczalni, w której znajdziesz dwa odnośniki:

  • Do mobilnej wypożyczalni desek sup, z którą współpracujemy,
  • Do zakładki kontakt.

Dlaczego dwa? Otóż to Ty wybierasz sposób kontaktu, a my dostarczamy do Ciebie sprzęt. Jeżeli wypożyczalnia posiada deski, które Cię interesują w swoich zasobach to z miłą chęcią udostępni je Tobie na wskazany przez Ciebie czas pod wskazany adres. Jeżeli natomiast wybierzesz deski, które znajdują się w Naszych zasobach marketingowych to my wykonamy tą usługę bez najmniejszego zawahania. Jakość usługi zarówno w jednym jak i drugim przypadku gwarantowana. Oczywiście koszt wypożyczenia deski, który wynosi 80 PLN/ dobę zostanie w obydwu przypadkach odliczony od ceny zakupu, jeśli takową decyzję podejmiesz. Wówczas odsyłasz do Nas deskę sup z zasobów wypożyczalni, a my wysyłamy do Ciebie całkiem nowy egzemplarz. W przypadku chęci wykupu finansujemy wszystkie wysyłki kurierem. Jeżeli będziesz chciał nam zwrócić deskę bez chęci zakupu takiego modelu to wówczas po prostu wystarczy, że odeślesz Nam ją kurierem na podany przez Nas adres.

Tak więc jeżeli poszukujesz swojej wymarzonej deski sup, to polecamy jej przetestowanie przed zakupem i o ile żadna z wypożyczalni – patrz zakładka wypożyczalnie nie znajduję się w Twojej okolicy to zachęcamy abyś skorzystał z Naszej nowej usługi, celem utwierdzenia się w przekonaniu, że deski sup marki Uone są warte Twojej inwestycji.

Wypożyczenie deski sup z opcją wykupu - Galeria 4

wypożyczenie deski sup z możliwością wykupu

wypożyczenie deski sup z możliwością wykupu

wypożyczalnia desek sup Uone

wypożyczalnia desek sup Uone

wypożycz supa i wykup

wypożycz supa i wykup