Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Ułańska fantazja właścicieli marki Uone

2018-05-01 12:00

Wielu z Was pewnie od razu kojarzy po charakterystycznej czapce tzw. czako żołnierza, który dumnie mieści się w Naszym logo...

...Oczywiście z elitarną formacją wojskową Ułanem, od której to nazwę wzięła Nasza marka ale w nieco bardziej międzynarodowym brzmieniu. Jesteśmy Polakami, tworzącymi Polską markę sprzętu sportowego dlatego utożsamiamy się z Polskimi wartościami oraz wspaniałą historią Naszego kraju. Gdy tylko nadarza się odpowiednia okazja pokazujemy otwarcie skąd czerpiemy wartości do działania. Z dumą prezentujemy galerię zdjęć z inauguracji sezonu wodnego 2018, która miała miejsce 1 maja 2018 roku na Kanale Łuczańskim w Giżycku. Co prawda w paradzie jednostek pływających nie zwyciężyliśmy, może ze względu na niewielkie rozmiary Naszej deski sup ale doping, uśmiechy oraz mnóstwo zdjęć jakie zrobili sobie z Naszym Uonem Giżyccy turyści wynagrodziła nam trud wsadzony w przygotowania do tej imprezy.

Dziękujemy organizatorom, zespół Uone

Ułańska fantazja właścicieli marki Uone - Galeria 4

Deski sup Giżycko

Deski sup Giżycko

Deski sup Mazury

Deski sup Mazury