Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Tania deska sup od sklepu Uone?

2020-06-29 17:55

Aloha!

Jeżeli postanowiłeś wejść w ten wpis to zapewne poszukujesz nieco tańszej wersji desek sup, którą postaramy się obiektywnie opisać w poniższym wpisie. W naszym portfolio mianem najbardziej korzystnej cenowo deski może pochwalić się model Super 10’6”, która jest deską typowo allroundową. Jej kształt wynika z naszych długoletnich testów i doświadczeń z udanym modelem deski sup Uone – classic, którą model super w zasadzie odzwierciedla. Sup ten ma 320cm długości co przy 74cm szerokości oraz 15cm wysokości daje duży komfort pływania nawet w dwie osoby. 15cm wysokość sprawia, że deska lepiej utrzymuje swą sztywność, a co zarazem efektywność pływania w odróżnieniu od modeli o niższej wysokości – poniżej 15cm. Deska sup marki Super 10’6” wykonana jest w technologii double layer – tak więc na bokach znajdziemy podwójny materiał PVC, który wzmacnia oraz usztywnia całą konstrukcje. Pomimo niskiej ceny deskę można zakupić w bogatym zestawie ze smyczką bezpieczeństwa tzw. leashem, pompką jednostrefową aczkolwiek charakteryzującą się bardzo solidną wydajnością, trzyczęściowym i regulowanym wiosłem aluminiowym, plecakiem na deskę oraz płetwą stabilizującą w systemie click-in.

Deska super charakteryzuje się również przyjemną dla oka, kolorową grafiką.

Sprzęt ten charakteryzuje się również lekką wagą wynosząca ca. 9kg – tak więc z jego ewentualnym przenoszeniem z pewnością poradzą sobie nasi najmniejsi milusińscy lub kobiety o mniejszej sile mięśni.

Na deskę sup marki Super otrzymujesz standardowo rok gwarancji.

Jeżeli poszukujesz tańszego sprzętu aczkolwiek chcesz dokonać zakupu od zaufanego dostawcy to z pewnością zainteresuje Cię wybranie oferty naszego sklepu dotyczącej modelu Super 10’6”.

P.S.

Jeżeli dobrze poszukasz to na odpowiednie kody zniżkowe podmiotów z nami współpracujących możesz zakupić tą deskę z dodatkowym, całkiem pokaźnym rabatem cenowym.

Do zobaczenia na wodzie!

Tania deska sup od sklepu Uone? - Galeria 4

Tania pompowana deska sup

Tania pompowana deska sup

Najtańsza pompowana deska sup na rynku

Najtańsza pompowana deska sup na rynku

Tania deska do pływania z wiosłem

Tania deska do pływania z wiosłem

Tania i dobra deska do pływania z wiosłem

Tania i dobra deska do pływania z wiosłem

Jaka jest najlepsza tania deska sup?

Jaka jest najlepsza tania deska sup?

Budżetowa deska sup

Budżetowa deska sup

Budżetowa deska do pływania na wodzie z wiosłem

Budżetowa deska do pływania na wodzie z wiosłem

Pompowana deska sup do pływania na wodzie z wiosłem

Pompowana deska sup do pływania na wodzie z wiosłem