Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Rodzaje i koszty dostawy

Produkty zakupione w Naszym sklepie internetowym dostarczamy za pomocą kuriera DPD Polska sp. z o. o. zgodnie z poniższym cenikiem. Przy zamawianiu produktów suma wag obliczana jest automatycznie na podstawie danych znajdujących się w Naszym systemie.

Cennik dostaw w sklepie Uone

Przy zamówieniu powyżej 2000 PLN brutto przesyłka jest darmowa.

Kurierzy DPD dostarczają wysłane przez Nas przesyłki najczęściej w godzinach od 8:00 - 18:00, dokładny czas dostarczenia jest zależny od miejsca dostawy, dostępności kurierów i innych czynników niezależnych od Naszego sklepu.

W przypadku opóźnienia w dostawie zamówionego towaru prosimy niezwłocznie o kontakt celem wyjaśnienia przez Naszych pracowników opóźnienia w dostarczeniu produktów.

Kliencie koniecznie sprawdź dostarczoną przesyłkę przez kuriera. W przypadku jej uszkodzenia prosimy o sporządzenie protokołu szkody z kurierem i niezwłoczne skontaktowanie się z Naszym sklepem.