Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Przyszłość desek sup w Polsce

2017-04-25 12:00

Utrzymywanie równowagi to nie jedyny wspólny mianownik pomiędzy jazdą na rowerze a pływaniem na desce Sup. Co jeszcze je łączy?

Pływanie na desce sup ma ogromny potencjał do stania się najbardziej znanym oraz powszechnym sposobem przemieszczania się po wodzie. Wielu z was nurtuje pewnie pytanie dlaczego? W tym wpisie pozwolimy pokrótce wyjaśnić tę kwestię. Do pływania na desce sup tak jak do jazdy na rowerze nie potrzeba wiatru – który jest wymagany w przypadku windsurfingu czy kitesurfingu. Nie potrzeba również wysokich fal jak w przypadku surfingu. Wystarczy tylko sama deska, ładna pogoda i nieco dobrych chęci do rozpoczęcia swojego treningu. Oczywiście są ludzie, którzy powiedzą, że w Polsce nie ma warunków do pływania na desce sup. Na taką tezę też znajdzie się kontrargument, a mianowicie do treningu na desce sup nie potrzeba głębokich akwenów wodnych. Deska ma kilka centymetrów zanurzenia, a w samych okolicach Poznania jest co najmniej kilkanaście jezior, rzek, stawów oraz innych cieków wodnych nadających się do eksplorowania, nie wliczając basenów. Zatem nie zwlekaj, bądź prekursorem i wskakuj na swoją deskę Sup.

Zespół Uone.

Przyszłość desek sup w Polsce - Galeria 4

Przyszłość desek sup

Przyszłość desek sup

Deski sup Polska przyszłość

Deski sup Polska przyszłość

Co czeka pompowane deski z wiosłem w Polsce?

Co czeka pompowane deski z wiosłem w Polsce?

Jak rozwinie się Polski sup?

Jak rozwinie się Polski sup?