Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Przygotowania SUP do sezonu 2021

2020-08-25 17:21

Zgodnie ze słowami przeboju Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” chciałoby się powiedzieć, że dziwny, a nawet szalony był sezon 2020, ponieważ jeszcze przed 3 – 4 miesiącami wydawać by się mogło, że popyt na produkty sportowe będzie fatalny, a my zamiast przynajmniej utrzymać poziom rozwoju z roku 2019 znajdziemy się w głębokiej recesji... Paradoksalnie pomimo wszechobecnego COVID-19 popyt na sporty indywidualne, tym bardziej te wykonywane na świeżym powietrzu znacznie wzrósł, również dzięki pozostaniu większości polaków w kraju. Ze względu na ten fakt, pod koniec sierpnia, tak więc w trakcie sezonu z tylko 8 nowymi deskami na stanie magazynowym rozpoczynamy przygotowania do kolejnej kampanii - 2021. Dzięki w/w czynnikom przygotowania te mamy nadzieje przebiegną w pełni profesjonalnie i już późną jesienią 2020 roku zaprezentujemy Państwu całą kolekcje sprzętu sup na rok 2021. Wychodząc jednakże naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wiedząc, że jesteście ciekawi co zaskoczy was, fanatyków marki Uone w nowym roku uchylimy wam już teraz nieco rąbka tajemnicy. Ogólny bilans nowych desek, które pojawią się pod marką Uone oraz Super wyniesie najprawdopodobniej 3. Z pewnością wprowadzimy do oferty nowy budżetowy model Super będący nie dużą touringową deską sup o długości ca. 3.50m oraz szerokości 0.80m. Będzie to model przeznaczony dla mężczyzn oraz supowiczów, którzy lubują się w dłuższych wycieczkach. Model Super 10’6” nie zmieni swojego kształtu ani grafiki, która została przyjęta z uznaniem, jednakże deski sup sprzedawane pod marką Super otrzymają do zestawu nową, bardziej wydajną i lepszej jakości pompkę oraz całkowicie nowe i mocniejsze wiosło aluminiowe, a także nowe grafiki na plecaku, smyczce i wcześniej wymienionych dwóch akcesoriach!

Ciekawi jesteście co zostanie zmienione w przypadku naszych topowych desek sup marki Uone? Otóż tutaj wciąż myślimy nad zmianami, aczkolwiek wycofany z produkcji na 100% zostanie kolejny i przedostatni zielony model Uone - Compact 12’6”. Deska ta zostanie zastąpiona mniejszą konstrukcją dla dzieci – jeszcze lżejszą i skonstruowaną specjalnie pod najmniejszych milusińskich biorących udział w wyścigach. Model Wanderer 13’2” oraz Viper, a także Gigantic nie zmienią znacząco swoich wymiarów oraz designu. Deska Versatile zostanie odświeżona o nową szatę graficzną, podobnie jak deska Windsurf, którą postaramy się podrasować. Wprowadzimy prawdopodobnie również trochę większego i bardziej touringowego brata deski Versatile – alternatywę dla nowego modelu super, aczkolwiek w wyższej jakości bo sygnowaną marką Uone.

Co do akcesorii dołączanych do desek sup marki Uone, z pewnością zmianie nie ulegnie design oraz układ plecaka, który nie tylko naszym skromnym zdaniem jest bardzo dobry. Jednakże wiosło zmieni materiał, z którego powstanie z dotychczasowego aluminium na włókno szklane z jednoczesnym zachowaniem tej samej, sprawdzonej przez lata łopaty i designu z sezonu 2020. Zachowane zostaną również pompka bravo model super oraz leash marki Uone, a także giętkie płetwy stabilizujące dołączane do desek marki Uone.

Więcej szczegółow i konkretne projekty przedstawimy wam do końca tego roku o ile kolejne nadzwyczajne okoliczności nie pokrzyżują naszych planów na sezon 2021.

Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie J

Przygotowania SUP do sezonu 2021 - Galeria 4

Kolekcja desek sup Uone 2021

Kolekcja desek sup Uone 2021

Najlepsze deski sup

Najlepsze deski sup

Polskie deski sup 2021

Polskie deski sup 2021

Uone sup 2021

Uone sup 2021