Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Promocja na judogi marki Uone!!!

2020-11-06 12:47

W zasadzie już od pewnego czasu trwa akcja wyprzedażowa strojów do judo marki Uone występujących bez worka z cordury w zestawie. Jednakże teraz podczas globalnej pandemii COVID-19 być może nabierze ona zupełnie nowego sensu. Otóż judogi w gramaturze 350GSM i rozmiarach 110, 120, 130, 140 oraz 150cm można nabyć w zupełnie niższych cenach, odpowiednio za 79, 89, 99, 109 oraz 119 PLN brutto! Czasy nastały nie łatwe i być może ktoś z Państwa potrzebuje najwyższej jakości stroju do judo dla swojej pociechy w nieco obniżonej cenie.

Pewnie wielu z was zapyta skąd ta niższa cena, otóż wynika ona z braku worka z cordury w zestawie, ponieważ są to stroje do judo z naszej pierwszej partii produkcyjnej oraz jest ona następstwem zawyżonej rozmiarówki. Tak więc kupując te judogi koniecznie sprawdźcie koszyk rozmiarów dostępny w galerii zdjęć, gdyż judogi wypadają o rozmiar, a nawet półtora rozmiaru większe ale to stanowi również dodatkową oszczędność dla Twojego portfela, prawda? Oprócz dwóch wyżej wspomnianych różnic w porównaniu do tegorocznych modeli judogi te nie odbiegają jakościowo – pod względem materiału oraz wykonania od innych naszych strojów.

Ilość judog jest ograniczona także nie czekaj i zamów swojemu dziecku judogę najwyższej jakości w cenie strojów dostępnych w markecie.

P.S.

Na dzień 6.11.2020r. judogi w rozmiarze 110cm zostały tylko dwie, judog w rozmiarze 150cm pozostało zaledwie dwadzieścia jeden…

Promocja na judogi marki Uone!!! - Galeria 4

Judogi wyprzedaż

Judogi wyprzedaż

Promocja na judogi

Promocja na judogi

Judogi Uone w promocji

Judogi Uone w promocji

Najtańsze judogi na rynku

Najtańsze judogi na rynku