Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Promocja desek z wiosłem by Uone

2018-05-14 09:55

W zeszłym roku wspólnie z Polskim Związkiem Kajakowym oraz Wielkopolskim Związkiem Kajakowym zdecydowaliśmy o promowaniu pływania na desce z wiosłem jako nowej dyscypliny sportowej, a Mistrzostwa Poznania, które odbyły się w ubiegłą sobotę 12.05.2018 są tego znakomitym dowodem.

To już drugi pokazowy wyścig zorganizowany wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Kajakowym, który odbył się na Poznańskiej Malcie. Pogoda dopisała ilość zainteresowanych również, co ciekawe ze względu na zainteresowanie wspólnie z organizatorami musieliśmy ograniczyć listę startową, która po przekroczeniu mety ukształtowała się następująco:

  • Sylwia Nawrocka, 1 miejsce w kat. Kobiet,
  • Patrycja Marcysiak, 2 miejsce w kat. kobiet,
  • Emilia Marcinkowska, 3 miejsce w kat. kobiet.
  • Piotr Waroczyk, 1 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Stefan Pertek, 2 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Tomasz Duchnowski, 3 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Wojtek Tadla, 4 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Wojtek Majchrzak, 5 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Stanisław Tadla, 6 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Wojtek Jachimczyk, 7 miejsce w kat. mężczyzn.

Bezkonkurencyjny okazał się Piotr Waroczyk, natomiast emocji podczas wyścigu nie brakowało, szczególnie na finiszu gdzie odbyła się zacięta walka o drugie miejsce pomiędzy Stefanem Pertkiem, a Tomaszem Duchnowskim. Wojtek Tadla, który zajął czwarte miejsce również przysporzył widzom dużych wrażeń, pomimo słabszych warunków fizycznych goniąc przez cały dystans czołówkę pokazał, że nie brak mu tak istotnych umiejętności technicznych. Dziewczyny, które zdecydowały się wziąć udział w tym wyścigu niewątpliwie nadały piękna tym zmaganiom. Wszyscy startujący z uśmiechem na twarzy przekroczyli linię mety, skupieni na jak najbardziej efektywnym napędzaniu swoich desek sup.

Mistrzostwa Poznania w sup były świetnym wyścigiem i kolejnym dowodem na to, że zmagania na deskach z wiosłem mogą być doskonałym sprawdzianem dla ludzi na każdym poziomie zaawansowania. W szczególności cieszy fakt, że podczas Mistrzostw Poznania udział w wyścigu pokazowym na deskach sup wzięli pierwsi profesjonalni zawodnicy kajakarstwa z sekcji Kajakowej Politechniki Poznańskiej, których na co dzień trenuje znamienita medalistka olimpijska Izabela Dylewska. Dziękujemy!

 

Promocja desek z wiosłem by Uone - Galeria 4

Promocja desek sup

Promocja desek sup

Promocja pompowanych desek sup

Promocja pompowanych desek sup

Promocja deski z wiosłem

Promocja deski z wiosłem

Promocja deski sup

Promocja deski sup