Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Polecenia najlepszą dźwignią handlu

2020-03-15 09:15

Wiele klientów skorzystało już Naszego serwisu i z pewnością polecają Nasze usługi innym użytkownikom pompowanych desek sup, a także innych sprzętów wodnych. Dlatego tak jak przy produkcji sprzętu marki Uone tak też przy serwisie dokładamy wszelkich starań żeby każdy, nawet w najbardziej opłakanym stanie sprzęt wyszedł spod Naszej ręki sprawny i najwyższej jakości. Jeżeli o opłakanym stanie mowa to w miejscu tym pragniemy przestrzec przed zakupem najtańszych desek sup i innego sprzętu rekreacyjnego, a dlaczego? Dlatego, że nierzadko klienci zderzają się ze ścianą, pod którą to Nasz serwis jest ostatnią deską ratunku ale i my nie jesteśmy w stanie naprawić tych desek, które rozszczelnione są najczęściej w kilkunastu miejscach głównie na słabej jakości szwach. Tak więc już przy zakupie zastanów się czy nie lepiej dołożyć nieco pieniędzy i zakupić sprzęt renomowanej marki… Korzyści mogą być wymierne. Jeżeli ktoś oferuje jeden rok gwarancji to znaczy, że w przyszłym roku możesz liczyć się z wyciągnięciem z plecaka sprzętu niesprawnego – to jak kupowanie kota w worku - popływasz w tym sezonie, a jakoś(ć), jakoś to będzie. Wracając do tematu poleceń i Naszego serwisu desek sup działającego zaledwie od końca zeszłego roku, na którym to dzięki rekomendacjom rzeszy zadowolonych klientów naprawiliśmy od tego momentu sporo produktów pompowanych, głównie desek sup chcieliśmy zaprezentować Państwu listę desek i uszkodzeń, które przeszły przez Nasze ręcę. Zastrzegamy, że nie wszystkie naprawione produkty znajdują się na poniższych fotografiach i w załączonym opisie, aczkolwiek przekrój naprawianych marek i uszkodzeń jest bardzo szeroki, tak więc do czasu publikacji tego wpisu przywróciliśmy do użytku mi. n:

  • Deskę sup marki Starboard, w której naprawialiśmy nieszczelność i rozklejoną matę antypoślizgową,
  • Deskę sup marki Fanatic, w której to naprawiamy obecnie rozklejenia materiału PVC ze względu na zaawansowany wiek deski, rozklejoną matę EVA oraz rozklejoną skrzynkę mieczową na płetwę w systemie US BOX,
  • Deskę sup marki F2 – tak to słynna deska z Lidla z ubiegłego roku, która miała rozszczelnienie w okolicach uchwytu pod pianką EVA – jest to niespotykane miejsce na stworzenie się nieszczelności, nie znajdującę się na szwie czy zgrzewie co potwierdza Nasze powyższe słowa o nie kierowaniu się przy wyborze deski tylko i wyłącznie czynnikiem cenowym,
  • Deskę sup marki Aquamarina, które posiadała poprzeczne pęknięcie na burcie zapewne od składania ze względu na perforacje słabego materiału. Czy wyobrażacie sobie nie składać pompowanej deski – tak się składa, że się nie da…,
  • Deskę sup marki Hydroforce, w której wymienialiśmy wentyl na Nasz marki Uone – po którym to zabiegu deska posłuży przemiłej właścicielce. Aczkolwiek ciekawym faktem było wklejenie wentyla na klej zamiast wkręcenie go w znajdujące się w desce gniazdo. W tym przypadku nie dochodziliśmy tego procederu ale rozwiązania są dwa albo deską zajął się jakiś domorosły serwis narażając właścicielkę na tragedię – wyobraźcie sobie co by było gdyby deska przypięta do kostki nabrała w nagłym tempie wody… albo fabryka zapomniała ze względu na pośpiech i niskie standardy jakościowe o dokręceniu wentyla…,
  • Naprawialiśmy też mnóstwo skrzynek statecznikowych głównie w systemie US BOX, ponieważ w nich się specjalizujemy,
  • Naprawialiśmy również pompowany ponton marki Yamaha, a kolejne czekają już w kolejce,
  • Naprawialiśmy również niezliczone ilości rozklejonych mat antypoślizgowych EVA oraz dziur, których niestety nie uwieczniliśmy na fotografiach.

Odnosząc się do tytułu tego wpisu i ilości desek przeróżnych marek, które przywróciliśmy do porządku z czystym sumieniem możemy polecić Wam Nasz lokalny serwis, który z pewnością upora się lub przynajmniej postara się uporać (jeżeli kupiłeś deskę <1500PLN) z dolegliwościami Twojego supa i proszę nie traktować tego jako autoreklamy. Gwarantujemy, że wszyscy, którzy serwisowali u Nas swój sprzęt mogą również bez wahania polecić najwyższej jakości serwis desek sup by Uone. Mamy nadzieje, że Ty również skorzystasz i w przyszłości zarekomendujesz Nasze usługi swoim znajomym!

Kontakt do serwisu: 60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 30, Tel 600-934-216

Polecenia najlepszą dźwignią handlu - Galeria 4

deska sup na serwisie

deska sup na serwisie

pompowana deska sup na serwisie

pompowana deska sup na serwisie

popsuty zawór od deski sup

popsuty zawór od deski sup

uszkodzona skrzynka mieczowa od deski sup

uszkodzona skrzynka mieczowa od deski sup

naprawa dziury w desce sup

naprawa dziury w desce sup

naprawa uszkodzeń w pompowanych deskach sup

naprawa uszkodzeń w pompowanych deskach sup