Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Początek marki sprzętu sportowego Uone

2017-02-17 12:03

Sezon sportów wodnych zbliża się coraz większymi krokami a zatem najwyższy czas na pierwszy wpis na blogu Uone. Jako, że pierwszym z naszych produktów są związane ze światem wody deski SUP Uone, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości oraz tajemnice dotyczące desek. W dzisiejszym wpisie nakreślimy historię samego sportu oraz zalety desek SUP, które przyczyniły się do uruchomienia ich produkcji pod szyldem Uone.

Stand up paddleboarding to rozwinięcie tego przedziwnego, trzyliterowego skrótu. W wolnym tłumaczeniu SUP oznacza wiosłowanie na stojąco, chociaż pozycja wyprostowana nie jest jedyną zalecaną postawą ale o tym już w późniejszych wpisach. Pozycja stojąca tak często oklaskiwana przez najbliższych przy każdym udanym kroku we wczesnym dzieciństwie jest naturalną pozycją każdego człowieka, do której uzyskania dążymy od pierwszego dnia życia. Skoro jest zatem tak pospolita wnioskować można, że pomysł na pływanie w pozycji stojącej musiał narodzić się stosunkowo dawno. Pierwsze wzmianki o ludziach pływających w pozycji wyprostowanej na tratwach, związanych trzcinach, czy innych prymitywnych jednostkach pływających są bardzo trudne do oszacowania, można posunąć się do stwierdzenia, że było to tysiące a nawet setki tysięcy lat temu skoro pierwszy człowiek wyprostowany czyli homo erectus stąpał po ziemi ok. 1,9 mln lat temu.

Jednak historia samego sportu, utożsamiana z pływaniem dla zabawy a nie dla celów łowieckich jak w przypadku naszych dawnych przodków czy celów zarobkowych jak w przypadku weneckich gondolierów związana jest ściśle z Hawajami. Pierwsze udokumentowane wyczyny osób pływających na supach datowane są na pierwszą połowę XX w, jednak wiadomo, że ludzie zamieszkujący Hawaje już w starożytności pływali dla zabawy poszukując równowagi pomiędzy życiem na lądzie i na wodzie.

Zespół Uone jako ludzie młodzi, pełni dobrej energii, chęci do propagowania sportu wśród wszystkich ludzi i ułańskiej fantazji zdecydowali się wprowadzić do produkcji pod swoim szyldem deski SUP ze względu na poniższe zalety jakie niesie ze sobą korzystanie z tego produktu:

  • innowacyjność wynikającą z technologii, która umożliwia nadanie pompowanej desce Uone twardości porównywalnej z deską kompozytową,
  • mobilność deski SUP Uone, sprzęt mieści się w plecaku, który możemy zabrać nawet na rower,
  • bezpieczeństwo użytku, spadając do wody nie jesteśmy wstanie w żaden sposób zranić się o gumową powłokę naszej deski,
  • wysoką efektywność treningu jaki można wykonać na naszej desce, liczba spalonych kalorii przy treningu interwałowym może wynieść nawet 1200kcal/h,
  • wszechstronność czynności do jakich deska SUP marki Uone może być wykorzystana poczynając od samego pływania poprzez treningi siłowe, jogę, treningi sztuk walki, taniec, gimnastykę, rodzinne wycieczki, kończąc na opalaniu się i czytaniu książki.

Kolejna część wpisów już wkrótce na naszym blogu.

Pozostawiając Państwa z powyższą lekturą.

Zespół Uone.

Początek marki sprzętu sportowego Uone - Galeria 4

Start przygody rynkowej marki Uone

Start przygody rynkowej marki Uone

Początek historii rynkowej marki Uone

Początek historii rynkowej marki Uone

Rozpoczęcie działalności marki sprzętu sportowego klasy premium

Rozpoczęcie działalności marki sprzętu sportowego klasy premium

Marka sprzętu sportowego klasy premium - Uone

Marka sprzętu sportowego klasy premium - Uone