Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Pierwszy konkurs z judogami - www.u1.net.pl

2020-05-06 09:30

Ze względu na początek funkcjonowania naszego sklepu online rozpoczynamy pierwszy tygodniowy konkurs dla fanatyków naszej ukochanej sztuki walki - judo <3,  w którym do wygrania będzie 5 judog w rozmiarach 110-150cm.

Zasady są proste:

  1. Wejdź na nasz facebookowy profil (kliknij w poniższe logo facebooka),
  2. Polub nasz profil,
  3. Zostaw like pod podstem z konkursem,
  4. Udostępnij ten post publicznie na swojej tablicy.

Konkurs trwa do 12.05.2020r. do godziny 24:00.

Po spełnieniu powyższych postulatów konkursowych weźmiesz udział w losowaniu nagród, które odbędzie się 13.05.2020 roku o godzinie 18:00 na naszym facebookowym profilu.

profil facebook marki Uone

Jeżeli judo to nie Twoja bajka to już teraz informujemy, że w przyszłym tygodniu przewidujemy konkurs dla fanatyków sportów wodnych.

Mamy nadzieję, że zainteresowanie tym konkursem przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania, a zwycięzcy będą cieszyć się z jakości naszych strojów do judo długimi latami.

Pierwszy konkurs z judogami - www.u1.net.pl - Galeria 4

Judogi marki Uone konkurs

Judogi marki Uone konkurs

Konkurs ze strojami do judo

Konkurs ze strojami do judo

Judogi do wygrania

Judogi do wygrania

Stroje do judo marki Uone

Stroje do judo marki Uone