Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Pierwsze zawody na deskach sup by Uone

2017-08-22 10:15

III PIKNIK POZNAŃSKICH OLIMPIJCZYKÓW

9 września 2017 roku w Poznaniu spotkamy się po raz kolejny na III Pikniku Poznańskich Olimpijczyków. Jak co roku czeka na Was moc atrakcji, a to za sprawą naszych wspaniałych Olimpijczyków: Medalistów Mistrzostw Świata i Europy związanych sportowo z Poznaniem, którzy będą czekać na mieszkańców Poznania oraz okolic i zachęcać do spędzenia soboty na wspólnej zabawie na sportowo.

Piknik odbędzie się w  godzinach od 11.00 do 15.00 nad rzeką Wartą 
(niedaleko mostu Rocha (za halą sportową Politechniki Poznańskiej).

Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane przeżycia dla fanów sportu. Oprócz spotkania i  zdobycia autografów od ulubionych sportowców, będą mogli oni spróbować pod okiem mistrzów poszczególnych dyscyplin sportowych.

Wśród nich znajdzie się na pewno: piłka ręczna plażowa, pchnięcie kulą, łucznictwo, ergometry kajakarskie i wioślarskiestrzelectwozapasy, karate, dzięki drużynie Kozły Poznań będzie również możliwość zapoznania się z regułami gry i sprzętem do futbolu amerykańskiego, a dla szukających mocniejszych wrażeń będzie przygotowana ścianka wspinaczkowa. Dla wielbicieli sportów wodnych będą udostępnione deski sup marki Uone.

Poza poznańskimi olimpijczykami takimi jak:

  • Szymon Ziółkowski - Mistrz Olimpijski, Mistrz Świata w rzucie młotem,
  • Izabela Dylewska- 2-krotna medalistka Igrzysk Olimpijskich, medalistka Mistrzostw Świata w kajakarstwie,
  • Elżbieta Urbańczyk- olimpijka, Mistrzyni Świata w kajakarstwie,

w tym roku swoją obecnością zaszczycą nas:

  • Artur Siódmiak- olimpijczyk, 2-krotny medalista Mistrzostw Świata, Tomasz Majewski – 2-krotny Mistrz Olimpijski, medalista Mistrzostw Świata,
  • Iwona Dzięcioł-Marcinkiewicz – brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w łucznictwie,
  • Renata Mauer-Różańska- 2-krotna Mistrzyni Olimpijska i brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich, medalistka Mistrzostw Świata w strzelectwie.

Organizatorzy przewidzieli w tym roku:

  • rozgrywki w formie zabawy podczas Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej dla dzieci i młodzieży. Dodatkową atrakcją będzie fakt, iż poprowadzi go sam Król piłki ręcznej Artur Siódmiak,
  • konkurs Pchnięcia kulą, który poprowadzi Mistrz Olimpijski tej dyscypliny Tomasz Majewski,
  • turniej łuczniczy z medalistką olimpijskąIwoną Dzięcioł-Marcinkiewicz,
  • turniej strzelecki, nad którym będzie czuwać i sędziować sama Mistrzyni OlimpijskaRenata Mauer-Różańska.

W tym roku piknik organizujemy pod hasłem profilaktyki uzależnień, Drużyna Szpiku poprowadzi pogawędkę z chętnymi uczestnikami, którzy następnie będą mogli wziąć udział w specjalnym konkursie plastycznym o tematyce poruszonej w trakcie pogadanki, na autorów najciekawszych prac będą czekać nagrody. Ponadto Drużyna Szpiku przygotuje szereg animacji dla najmłodszych, jak malowanie twarzy, puszczanie ogromnych baniek czy zwierzątka z baloników. 

Do tegorocznych atrakcji pikniku możemy zdecydowanie dołączyć fakt, iż odbędzie się na nim spotkanie zawodniczek Pływania synchronicznego z poznańskich klubów z okazji jubileuszu 30-lecia powstania tej dyscypliny sportu w Szkole Mistrzostwa Sportowego i Polskim Związku Pływackim. Właśnie we wrześniu 1987 roku rozpoczęły się pierwsze treningi na basenie POSiR przy ul. Chwiałkowskiego i tę datę traktuje się jako początek powołania jej do działania w Polsce.

W tym dniu mieszkańcy naszego miasta oraz okolic będą mogli stanąć również na starcie w III Regatach Kajakowych o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej Tomasza Łodygowskiego organizowane przez sekcję kajakową AZS Politechnika Poznań. Zawody skierowane są do wszystkich zawodników zrzeszonych w klubach i amatorów. Obejmują zarówno kajaki wyczynowe, jak i turystyczne. Zawody zostaną również rozegrane na deskach typu sup, w ramach Poznań sup race, o czym więcej na:

https://www.facebook.com/uonesport/?fref=ts

Podczas pikniku odbędzie się również finisz I Półmaratonu kajakowego Wartą na trasie Puszczykowo- Poznań (20 km) organizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy UKS 55. 

Nie może Ciebie zabraknąć, z pozdrowieniami organizatorzy oraz zespół Uone!

Pierwsze zawody na deskach sup by Uone - Galeria 4

Deski do pływania na stojąco Poznań

Deski do pływania na stojąco Poznań

deski z wiosłem Poznań

deski z wiosłem Poznań