Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Pierwsze Nasze zawody, jeszcze bez sup

2017-03-21 11:23

Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dnia 19.03 zostaliśmy zaproszeni przez Termy w Tarnowie Podgórnym do udziału w pierwszych Wielkopolskich mistrzostwach smoczych łodzi. Zaczęło się standardowo od pompowania naszych desek SUP, natomiast to co wydarzyło się później przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Od razu po przygotowaniu sprzętu Uone nadciągnęły tłumy chętnych do wspólnego treningu, pływania czy też rozgrzewki przed czekającymi na zawodników zmaganiami w głównej karcie zawodów. Takie doskonale zorganizowane wydarzenia z tłumem chętnych do przetestowania naszych produktów utwierdzają nas w przekonaniu, że sprzęt marki Uone nadaje się do wielu czynności. Deska Uone gigantic zacumowana do brzegu posłużyła tym razem jako platforma rozgrzewkowa dla chętnych drużyn. Pozostałe deski krążyły po całym basenie z wieloma osobami na pokładzie. Deska compact okrzyknięta została mianem prawdziwej „torpedy” co wynika z jej niespotykanie opływowego kształtu. Do deski Uone comfort z zamontowanymi na pokładzie siedzeniami neoprenowymi ustawiały się kolejki rodzin chcących przetestować wspólnie nasz produkt. Użytkownicy chwalili deskę za możliwość użytkowania jej jako rodzinnego kajaku, a po wymontowaniu siedzeń jako pełnoprawnej deski SUP. Nie można pominąć naszej najmniejszej deski – modelu Uone classic, którą ze względu na ogromne zainteresowanie próbowano utopić, wskakując na nią w 10 osób. Mamy nadzieję, że takie wydarzenia jak te z minionej soboty pozwolą wypłynąć marce Uone na szerokie wody.

Z wyrazami podziękowania dla organizatorów, zespół Uone

Pierwsze Nasze zawody, jeszcze bez sup - Galeria 4

Deski sup na basenie

Deski sup na basenie

Deski sup w stolicy Wielkopolski

Deski sup w stolicy Wielkopolski

Polski producent desek sup

Polski producent desek sup

Poznańska marka desek sup

Poznańska marka desek sup