Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Pierwsze eventy z supami Uone

2017-05-13 06:00

Dnia 13.05.2017 roku mieliśmy przyjemność uczestniczenia w regatach sprinterskich imienia Wojciecha Skrzypczyńskiego, rozgrywanych na torze Malta w Poznaniu. Pomimo udziału w zawodach, w których wykorzystywany jest sprzęt ściśle skorelowany z naszymi deskami, większość z zawodników, trenerów, a także przechodniów nie miała zielonego pojęcia, że deski sup wogóle istnieją. Po wnikliwych rozmowach i analizie większość z zainteresowanych osób z aprobatą wyrażała się o deskach marki Uone - zwracając uwagę na ich jakość, twardość oraz korzyści zdrowotne wynikające z ich użytkowania. Z racji zainteresowania testami naszych produktów, wynegocjowaliśmy ze związkiem kajakowym możliwość skorzystania z dobrodziejstw jeziora Malta. Bezcenne było oglądanie uśmiechniętych ludzi, z chęcią pływających na deskach marki Uone. Takie wydarzenia jak to w poznaniu, skłoniły nas do podjęcia decyzji, że warto cyklicznie udostępniać nasz sprzęt ludziom. Dlatego śledźcie naszego bloga i facebooka, a więcej informacji już wkrótce.   

Z wyrazami podziękowania dla organizatorów, zespół Uone 

Pierwsze eventy z supami Uone - Galeria 4

Poznański producent desek sup

Poznański producent desek sup

Malta Poznań sup

Malta Poznań sup

Deski sup Poznań Malta

Deski sup Poznań Malta

Polski Związek Kajakowy deski sup

Polski Związek Kajakowy deski sup