Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Personalizacja strojów do judo

2020-03-31 13:55

Żyjemy w czasach globalizacji i każdemu kto prowadzi biznes zależy na promocji, a także wyróżnieniu się tle innych podmiotów prowadzących taką samą działalność nierzadko w tym samym mieście. Stąd też ludzie pragnąc wyróżnić się na tle konkurencji od setek lat tworzyli własne marki. Czym więc jest ta marka?

American Marketing Association przedstawia definicje marki jako nazwę, znak, termin, symbol lub kombinacje wszystkich wymienionych elementów, mającą na celu tak jak napisaliśmy powyżej wyróżnienie na rynku danych produktów lub usług.

Stąd też tak ważna w dzisiejszych czasach wydaje się być personalizacja również strojów do judo, którą oczywiście Nasza marka wykonuje. Pewnie zadacie sobie Państwo w tym miejscu pytanie co jesteśmy w stanie wykonać i w jakiej technologii. Poniżej znajdziecie wyjaśnienie trapiących Was pytań, do którego zapoznania się serdecznie zapraszamy!

Wykonujemy bezpośrednio na kimonach:

  • Hafty (na pole, ramionach, plecach, paskach, workach do judog)
  • Naszywki (na barkach, na plecach popularne backnumbery, na spodniach, na połach i w innych dowolnie wybranych przez Państwa miejscach),
  • Druki cyfrowe (na kimonach oraz spodniach)

Koszty Naszywek ustalane są indywidualnie w zależności od zaawansowania projektu i ilości zamówionych sztuk, tak więc w razie zainteresowania prosimy o kontakt bezpośredni.

Należy jednak nadmienić iż nie wszystkie typy nadruków sprawdzają się w praktyce. Otóż odradzamy nadruki cyfrowe ze względu na ich mniejszą odporność na szarpanie i siły dynamiczne, które w judo z pewnością występują. Nadruki cyfrowe to dobra alternatywa dla koszulek klubowych, t-shirtów sportowych lub bluz. W przypadku judog proponujemy skupić się głównie na haftach, które są znakomitym dopełnieniem najwyższej jakości kimon. Oczywiście tańszą, aczkolwiek mniej estetyczną alternatywą są naszywki wszywane na judogi w miejsce ewentualnych haftów. Warty podkreślenia jest fakt, że standardem w świecie judo są naszywki w postaci backnumberu wszywane na plecach kimona, które są swoistą tablicą rejestracyjną stroju. Technologia ta w przypadku backnumberów ułatwia ich ewentualne zerwanie jeśli judoga zmieni właściciela.

Jesteśmy w stanie wykonać również personalizacje dla klientów indywidualnych, jednakże przy takim zamówieniu warunki finansowe i czasowe są zdecydowanie mniej preferencyjne aniżeli w przypadku dużych zamówień spływających z klubów sportowych judo.

Poniżej załączamy również kilka przykładowych realizacji wykonanych dla Naszych klientów.

Jeżeli i Tobie zależy na identyfikacji Twojej marki to zapraszamy do współpracy!

Personalizacja strojów do judo - Galeria 4

personalizacja strojów do judo

personalizacja strojów do judo

hafty na judogach

hafty na judogach

nadruki na judogach

nadruki na judogach

nadruki na strojach do judo, kimonach

nadruki na strojach do judo, kimonach