Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

  • o Marce Uone
    o Marce Uone

O marce

Skoro trafiliście Państwo do zakładki o nas to z pewnością zainteresowaliście się trochę historią Naszej marki. Tak więc w miejscu tym pozwolimy sobie nieco przybliżyć kalendarium marki Uone, a wszystko zaczęło się w roku

kiedy to po długich namysłach w gronie najbliższych współpracowników firmy AT Road sp. z o. o. - właściciela marki wymyślilśmy Naszą nazwę. Skąd ten pomysł? Otóż, wersji nazw poddanych dyskusji było dość sporo, aczkolwiek zamysł był jeden krótko, zwięźle i na temat. Jesteśmy polską marką stąd też odwołanie w Naszej nazwie do Ułana, dobrze znanej w Naszym kraju formacji wojskowej. Tak więc jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości jak czytać Naszą nazwę to pierwszy najczęściej podkreślony element nazwy "U" czytamy po polsku, resztę po angielsku. Nazwa taka w założeniach ma pomóc w przyszłej ekspansji na rynki zagraniczne.

W 2016 roku wyprodukowaliśmy również pierwsze wersje Naszych desek, które były premierowym produktem sygnowanym marką Uone. Były to modele compact, classic, comfort oraz gigantic. 

W roku 2017 rozpoczęliśmy już "masową" produkcje desek sup pod marką Uone zachwoując 4 w/w modele, które pomyślnie przeszły faze testów. Skala produkcji odbiegała znacząco od obecnej, aczkolwiek nie od razu Rzym zbudowano i małymi krokami podążaliśmy do światełka w tunelu, które nierzadko widzieliśmy tylko my.

2017 stał też pod znakiem pierwszych nawiązywanych kontaktów, sprzedaży oraz testów naszych desek, które odbywały się podczas naszych pobytów w renomowanych miejscach, z którymi współpracujemy od samego początku do dziś dzień, za co serdecznie dziękujemy.

Z początkiem 2018 roku przeprowadziliśmy pierwsze testy strojów do judo, o czym mało kto wie, aczkolwiek jakość strojów rozminęła się z Naszymi oczekiwaniami i wprowadzenie kolejnego produktu musieliśmy odłożyć na dalszy okres. 

2018 rok stał też pod znakiem ulepszania i dopracowywania Naszych desek, w których wprowadziliśmy mi. n.:

  • plastikowy dziób w modelu compact, umożliwiający aerodynamiczną pracę deski na wodzie,
  • gwint umożliwiający zamontowanie żagla do windsurfingu w modelu classic,

Testowaliśmy również pierwsze wersje niezbyt udanych jeszcze desek budżetowych, aczkolwiek co się odwlecze to nie uciecze...

W 2018 roku wyprodukowaliśmy również Naszą pierwszą pompowaną, wodną zjeżdżalnię, która przez kilka lat używana była z powodzeniem na eventach marketingowych i niewątpliwie przyczyniła się do rozwoju marki Uone.

Pod koniec 2018 roku zakończyliśmy również pomyślnie fazę testów strojów do judo i wyprodukowaliśmy pierwszą próbną dużą partię judog, która przypłynęła do Nas w roku

który to był rokiem rekordowym pod względem wprowadzonych nowości, przychodów, sprzedaży, nawiązanych kontaktów... ale może wróćmy do początku.

Wiosną nawiązywaliśmy i odświeżaliśmy swoje kontakty w świecie judo przygotowując się na  jesienną ekspansje na tym rynku, mającą na celu wprowadzenie kolejnej, masowej już partii Naszych judog. 2019 stał także pod znakiem parków wodnych, z powodzeniem wprowadzonych i sprzedanych do 8 miejsc w całym kraju! W roku tym odświeżyliśmy równiez znacznie ofertę Naszych supów, wprowadzając nową żółtą kolorystykę, która obejmowała 4 modele (Viper, Versatile, Wanderer i Windsurf). W 2019 pod marką Uone wprowadziliśmy również do sprzedaży łodzie hybrydowe typu RIB. Był to niewątpliwie rok największych sukcesów w Naszej krótkiej historii i z optymizmem weszliśmy w nowy rok

Pierwszy kwartał tego roku upłynął pod znakiem ugruntowywania pozycji na rynku sprzętu sportowego w tym: desek sup, judog, parków wodnych, łodzi hybrydowych typu rib. W 2020 sprzedalismy również pierwsze piłki służące do zderzania się tzw. bumpers ball oraz pompowane naziemne zjeżdżalnie wodne, a także tory do skimboardingu. Z początkiem tego roku podjęliśmy również decyzje o budowie zupełnie nowej witryny wraz ze sklepem online, w którym obecnie się znajdujesz i gdzie z powodzeniem możesz zakupić wszystkie produkty sygnowane marką Uone do czego serdecznie zapraszamy...

Ciąg dalszy nastąpi :)