Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Nowy sezon, nowa technologia desek sup

2020-01-15 21:05

Z roku na rok rozwijamy swoją markę sprzętu sportowego nie zapominając o nowinkach technologicznych. Celem wyróżnienia się na Polskim rynku pompowanych desek z wiosłem „SUP” postanowiliśmy wprowadzić Nasze flagowe modele w całkiem nowej technologii, a jakiej o tym w poniższym wpisie!

Technologia ULT bo tak ją nazwaliśmy swoją nazwę wzięła od zalet którymi się wyróżnia na tle konkurencyjnych rozwiązań, a także od nazwy, nie inaczej Naszej marki oczywiście. Ultra light technology lub Uone light technology wprowadzamy od początku sezonu 2020 w 4 Naszych jednostkach, którymi będą:

  • Deska sup Uone Versatile 10’6”,
  • Deska sup Uone Viper 14’,
  • Deska sup Uone Wanderer 13’2”,
  • Deska sup Uone compact 12’6”.

Dobrze ale w czym technologia ULT różni się od standardowej technologii drop-stitch double layer?

  • Po pierwsze to różnica w wadze, która wynosi ca. 20% na korzyść technologii ULT,
  • Po drugie technologia ULT nadaje desce dodatkowej sztywności, która jest wynikiem zastosowania innowacyjnego układu włókien we wnętrzu deski.

Skąd ta sztywność zapytacie. Otóż bazując na dobrze znanej w dzisiejszym świecie technologii zastrzałów, które z całą pewnością usztywniają konstrukcje niejednej więźby dachowej w Waszych budynkach czy usztywniały niegdyś konstrukcje skrzydeł w samolotach zastosowaliśmy we wnętrzu powyżej wymienionych desek sup skośne włókna typu drop-stitch. Stąd też wynika 20% różnica w wadze, ponieważ ze względu na większa sztywność takiej konstrukcji ilość włókien znajdujących się w środku może zostać zredukowana przy jednoczesnym usztywnieniu konstrukcji.

Deski te oczywiście wzmocniliśmy na zewnątrz dodatkową, drugą warstwą materiału PVC klejoną do bazowego materiału i zgrzewaną maszynowo. Klej Naszym zdaniem jest trzecią warstwą, z której rezygnacja prowadzi w skutkach do uszczuplenia materiału i większego prawdopodobieństwa jego przebicia lub rozdarcia w momencie nadmiernej eksploatacji. Tak więc jak widać technologia zgrzewania desek - MSL to nie jedyny sposób na zmniejszenie wagi Supów.

Jeżeli i Ty chcesz wyróżnić się na rynku i posiadać sztywnego supa w ultra lekkiej technologii to skontaktuj się z Nami!

 

P.S.

Z pewnością będziecie mogli docenić różnicę w technologii po testach, które postaramy się opublikować oficjalnie podczas sezonu letniego 2020.

 

Nowy sezon, nowa technologia desek sup - Galeria 4

Nowa technologia desek sup marki Uone

Nowa technologia desek sup marki Uone

Technologia desek sup ULT

Technologia desek sup ULT

Uone Light Technology, nowa technologia desek sup

Uone Light Technology, nowa technologia desek sup

Uone, nowa technologia pompowanych desek sup

Uone, nowa technologia pompowanych desek sup