Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Niezwykle udany sezon 2019

2019-11-03 10:04

Początek listopada to czas zadumy, a dla Nas również podsumowania sezonu 2019, który był rokiem nadzwyczaj udanym. W roku tym nastąpił niewątpliwy skok w rozwoju Naszej marki. Rozwój ten był wynikiem  udanego wprowadzenia na rynek nowych produktów w tym mi. n.: pompowanych, wodnych placów zabaw sprzedanych do ośmiu miejsc w całym kraju, łodzi hybrydowych typu RIB, stroi do Naszej ukochanej dyscypliny, którą jest judo marki Uone, a także nowej palety desek sup. Tak więc od 2019 roku można powiedzieć, że nie samym supem Uone stoi.

Oczywiście rok ten był niezwykle intensywny w eventy marketingowe Naszej marki, którymi wprost obfitował. W 2019 zorganizowaliśmy 4 zawody w:

  • Jeziorsku,
  • Pamiątkowie,
  • Dąbkach
  • Poznaniu.

Przeprowadziliśmy również 17 przeróżnych eventów w fantastycznych miejscach położonych w całej Polsce podczas których wypływaliśmy tysiące godzin ucząc sztuki supowania setki, a z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że tysiące nowych jej adeptów. Chociaż prawdę powiedziawszy musimy staczać ogromną walkę ze sprzedawcami tanich chińskich desek i czasami czujemy się podczas takich eventów wykorzystywani (robiąc dobrą robotę dla dobra ogółu) to mamy nadzieje, że co się odwlecze to nie uciecze i z biegiem czasu Nasza marka jeszcze bardziej ugruntuje swoją pozycję na rodzimym rynku desek sup oraz sprzętu sportowego klasy premium czego najlepszym dowodem będzie Wasze zadowolenia z użytkowania Naszych produktów.

Zjeździliśmy całą Polskę przemierzając w samochodzie kilkadziesiąt tysięcy kilometrów w czasie jednego sezonu ale to wszystko po to żeby być z Wami, wysłuchiwać Waszych opinii i stale dopracowywać Nasze produkty, tak żeby z roku na rok były coraz lepsze!

Do zobaczenia w sezonie 2020!

Niezwykle udany sezon 2019 - Galeria 4

Podsumowanie sezonu 2019 by Uone

Podsumowanie sezonu 2019 by Uone

Nowe deski sup marki Uone 2019

Nowe deski sup marki Uone 2019

Pompowane wodne place zabaw - nowość marki Uone w 2019

Pompowane wodne place zabaw - nowość marki Uone w 2019

Marka sprzętu sportowego klasy premium - Uone

Marka sprzętu sportowego klasy premium - Uone