Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Mobilna wypożyczalnia desek sup

2020-02-07 00:15

Proszę Państwa spieszymy donieść z informacją, iż oficjalnie od początku lutego rusza mobilna wypożyczalnia desek sup, którą to wyposażyliśmy w deski sup marki Uone i super. Już teraz możesz zamówić supa bez wychodzenia z domu kontaktując się bezpośrednio z wypożyczalnią! Jak to zrobić:

 • Zadzwoń lub skontaktuj się poprzez wiadomość z mobilną wypożyczalnią desek sup,
 • Wybierz interesujący Cię model deski oraz czas na jaki chcesz ją wypożyczyć,
 • Zapoznaj się z umową przesłaną w wersji online, którą będziesz musiał podpisać u kuriera lub na miejscu w przypadku wyboru odbioru osobistego,
 • Odbierz deskę i ciesz się z pływania na niej!

Za przesyłkę zapłacisz tylko raz przy zwrocie deski do siedziby mobilnej wypożyczalni desek sup, tak więc nie czekaj i wypożycz wymarzony model deski sup już dziś!

Jakie deski mobilna wypożyczalnia desek sup posiada w swoich zasobach?:

 • 5 szt. desek Super 9’6”,
 • 7 szt. desek Uone Wanderer 12’6”,
 • 5 szt. desek Uone classic 10’6”.

Ile kosztuje wypożyczenie deski sup?:

 • Wypożyczenie deski sup to wydatek rzędu 80PLN/doba, mobilna wypożyczalnia nie udostępnia desek sup na godziny (wyjątek stanowią nadzwyczajne okoliczności, ustalane indywidualnie), najkrótszym możliwym okresem wypożyczenia dla klienta detalicznego jest doba.

Jak mogę zamówić deskę sup dla siebie?

Co dostaniesz w pakiecie z deską?

 • Kapok,
 • Smycz na kostkę,
 • Pompkę,
 • Instrukcje obsługi papierową lub online,
 • Wiosło,
 • Plecak.

Nie czekaj i zamów swoją deskę sup już dziś! Liczba desek ograniczona!

Mobilna wypożyczalnia desek sup została założona dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Mobilna wypożyczalnia desek sup - Galeria 4

Wypożyczalnia desek sup

Wypożyczalnia desek sup

Mobilna wypożyczalnia desek sup

Mobilna wypożyczalnia desek sup

Wypożycz supa bez wychodzenia z domu

Wypożycz supa bez wychodzenia z domu

Wypożyczalnia desek sup z wysyłką kurierem

Wypożyczalnia desek sup z wysyłką kurierem