Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Mikołaje na deskach sup w UK

2018-12-05 14:52

Jest 5 grudnia, a zatem nazajutrz będziemy obchodzić Mikołajki ale my jesteśmy już po pierwszej części tego święta, którą obchodziliśmy w Wielkiej Brytanii o czym w dzisiejszym wpisie.

W dniu Naszego wylotu do Anglii tj. 1 grudnia w Polsce panował kilkustopniowy mróz, a wody na niektórych akwenach skute były lodem, natomiast po przylocie do Anglii atmosfera od samego początku była gorąca i to nie tylko ze względu na nie Angielską pogodę - podczas spływu w dniu 2 grudnia na termometrach było aż 15 stopni celsjusza! W sobotę ekipa SUPerWhale przywitała Nas w Swoich progach tradycyjnymi angielskimi potrawami, okraszonymi angielskim wykwintnym alkoholem oraz lokalnymi zabawami ale to 2 grudnia czekało na Nas główne, gorące danie tego wyjazdu, którym był spływ mikołajkowy, organizowany na rzecz walki z rakiem.

Przy fantastycznej oprawie, w fantastycznych kostiumach i z uśmiechami na twarzy w spływie tym udział wzięło 104 superek i superów oraz 4 wspaniałe pieski, z których kilka postanowiło w tym dniu skoczyć z deski i wykąpać w rzece Cam. Przez cały spływ towarzyszyły Nam piękne krajobrazy, akompaniament angielskich kolęd, flisacy oraz mnóstwo uśmiechów, podziękowań i wyrazów uznania od spacerujących pośród zabytków Cambridge anglików.

Po spływie nadszedł czas na loterię fantową i rozdanie nagród od sponsorów, wśród których pojawiła się również Nasza marka. W trakcie zaledwie dwóch godzin udało się zebrać grubo ponad 500 funtów od wszystkich fanatyków desek z wiosłem i ich rodzin. Jest to niewątpliwie zachęta do organizacji kolejnych tak urodzajnych eventów, a także nauka dla nas Polaków, że warto jednoczyć siły i organizować eventy nie tylko dla promocji własnej marki ale dla czegoś większego czym niewątpliwie jest ratowanie życia każdego człowieka.

Po evencie spędziliśmy jeszcze 1,5 dnia w Anglii wraz z Anią Nadolną, która jest jedną z najsympatyczniejszych osób jakie przyszło nam poznać. Ania wraz z ekipą SUPerWhale pokazała nam mnóstwo ciekawych zabytków, miejsc i lokalnych tradycji, dlatego już nie możemy doczekać się możliwości odwdzięczenia się podczas rewizyty ekipy Ani w Polsce na jednym z Naszych eventów.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy ale my pełni zapału wróciliśmy do Polski do codziennych obowiązków oraz do szykowania kolejnych desek sup do wysyłania Naszym klientom jeszcze przed świętami.

Z życzeniami miłych obchodów dnia 6 grudnia,

zespół Uone

Mikołaje na deskach sup w UK - Galeria 4

Mikołaje na deskach sup

Mikołaje na deskach sup

Deski sup marki Uone w Wielkiej Brytanii

Deski sup marki Uone w Wielkiej Brytanii

Polska ekipa sup w wielkiej Brytanii

Polska ekipa sup w wielkiej Brytanii

Polska marka pompowanych desek sup

Polska marka pompowanych desek sup

Polskie deski sup w Wielkiej Brytanii

Polskie deski sup w Wielkiej Brytanii