Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Łodzie hybrydowe typu RIB Uone

2020-04-24 15:37

Jako, że 2019 rok był rokiem najlepszym w niedługiej historii naszej marki, a ze względu na Corona virus obecny rok raczej nie będzie lepszym, we wpisie tym przedstawimy Państwu łodzie hybrydowe typu RIB, które właśnie w ubiegłym roku z powodzeniem postanowiliśmy wprowadzić na nasz krajowy rynek.

Tak jak w przypadku innych produktów sygnowanych marką Uone tak również w łodziach RIB postawiliśmy na jakość wykonania i długoletnią gwarancję, niekoniecznie zaniżając cenę rynkową. Łodzie hybrydowe typu RIB sygnowane logo ułana to produkty klasy premium z możliwością ich personalizacji i wykonania w jeszcze bardziej luksusowych wersjach aniżeli standardowe. W portfolio naszych RIBów znajduje się obecnie sześć głównych modeli o przeróżnych długościach, aczkolwiek tutaj akurat ograniczyliśmy się do większych jednostek powyżej zterech metrów. Mniejsze jednostki są dostępne w naszym sklepie, w zakładce łodzie składane. Podziału takiego dokonaliśmy na fakt, iż mniejsze łodzie nabywane są najczęściej przez osoby kierujące się czynnikiem cenowym, a chcące wykorzystywać swoje jednostki do celów bardziej rekreacyjnych w odróżnieniu od większych łodzi hybrydowych typu RIB. Oczywiście niższa cena jednostek ze składanym dnem nie wynika z gorszej jakości, a jest rezultatem innej technologii dna. Jak sama nazwa wskazuje – składanej (pompowanej lub aluminiowej). Wracając do głównego tematu, tego wpisu czyli łodzi hybrydowych typu RIB marki Uone występują one standardowo w poniższych długościach:

O których więcej dowiecie się Państwo po kliknięciu w interesujący Was rozmiar łodzi.

Co ciekawe łódź w rozmiarze 520cm od 2020 roku dostępna jest w dwóch specyfikacjach:

  1. Łódź ze spoilerem z włókna szklanego, tylną ławką z oparciem, wbudowanym zbiornikiem na paliwo w dnie o pojemności 60 litrów oraz pozostałymi akcesoriami standardowymi opisanymi w poniższej jednostce,
  2. Łódź bez spoilera, bez ławki tylnej i bez wbudowanego zbiornika ze standardowymi akcesoriami takimi jak: konsola sterująca, siedzenie dla kierowcy, knaga dziobowa, bakista  z poduszką, pompka, dwa wiosła aluminiowe oraz 3 lata gwarancji.

Jeżeli interesuję Ciebie łódź o długości, której nie mamy obecnie w ofercie, lub chciałbyś spersonalizować swoją łódź to po prostu zapytaj, jak mawia klasyk impossibile is nothing!

Nie czekaj dłużej, zapytaj nas o dostępność i zwoduj swoją wymarzoną łódź hybrydową typu RIB jeszcze tego lata!

Łodzie hybrydowe typu RIB Uone - Galeria 4

Rib boat Uone

Rib boat Uone

Łódź hybrydowa marki Uone

Łódź hybrydowa marki Uone

Łódź RIB marki Uone

Łódź RIB marki Uone

Łódź z pompowanymi bokami

Łódź z pompowanymi bokami