Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Krzysztof Wiłkomirski Mistrzem Świata!

2019-10-15 21:37

Co się odwlecze to nie uciecze... 

Padnij siedem razy powstań osiem...

Zwycięstwo jest dla tych, którzy są gotowi zapłacić jego cenę...

Co łączy te piękne maksymy - otóż jest to osoba Krzysztofa Wiłkomirskiego mogącego z dumą przez kolejny rok nosić tytuł Mistrza Świata w judo kategorii wagowej 73kg. W trakcie zawodniczej kariery Wiłek stawał na trzecim miejscu podium światowego czempionatu w judo w Monachium już w wieku 21 lat, powtarzając ten sukces na mistrzstwach starego kontynentu 2 lata później, wówczas wszsycy pewnie myśleliśmy, że kariera tego znakomitego judoki przepełniona będzie światowymi sukcesami i właśnie teraz doczekalismy się jej zwieńczenia w postaci medalu z najcenniejszego kruszca - Mistrzostw Świata Judo weteranów w Marakech 2019! Pewnie znajdą się osoby, które stwierdzą, że to tylko weterani i to nie to samo co zawodowa kariera, my jednak sądzimy iż nie ma końca w uczeniu się judo i weterani nie rzadko potrafią zaskoczyć wytrenowanych młodzieńców co Wiłek również udowodnił na Mistrzostwach Polski w judo już po skończeniu swojej zawodowej kariery, grubo po trzydziestce (lata 2014-2016). Potwierdzeniem poziomu Mistrzostw Świata w Marakech jest zdjęcie, które załaczamy, gdzie Wiłek pozuje z dwójką Azerów, którzy tak jak on piastowali miejsca na najniższym stopniu podium podczas Mistrzostw Świata w judo 2001, w kategoriach 81kg - Elkhan Rajabli oraz 90kg - Rasul Salimov. Tak więc Mistrzostwa Świata weteranów to niesamowity poziom i jeszcze większy stopień trudności, ponieważ w wieku 40 lat, a czasami nawet większym dużo ciężej o motywacje aniżeli w wieku dwudziestu kilku lat.

Faktem, na który warto zwrócić również uwagę jest prawdziwa wojownicza dusza Krzysztofa Wiłkomirskiego, który pomimo tego, że w przeddzień zawodów odnowił sobie kontuzje mięśniową postanowił wyjść na matę i zrobił to w mistrzowskim stylu.

Co ciekawe w przyszłym roku Mistrzostwa Świata weteranów w judo odbędą się w Krakowie, a nasz wpis podsumowujemy wydatnymi słowami naszego nowego Mistrza Świata w judo, który nie ogląda się za siebie, a patrzy w przyszłość:

"I wiecie co? Za rok też wystartuje, bo mi się spodobało i będę to robił tak długo aż będę miał na to ochotę. A im bardziej będziecie to krytykować tym większą będę miał satysfakcję, że się miotacie w swojej nienawiści i zazdrości. I pewnie bardzo wam to nie pasuje i będziecie to bardzo przeżywać, ale ja zamierzam się cieszyć życiem.

Powtarzajcie mi, że nie dam rady – a zajdę wyżej niż planowałem. I na koniec zrobię to kilka razy 😀"

Wielkie gratulacje Mistrzu!

Krzysztof Wiłkomirski Mistrzem Świata! - Galeria 4

Mistrzostwa Świata w judo weteranów Marakech 2019

Mistrzostwa Świata w judo weteranów Marakech 2019

Krzysztof Wiłkomirski Mistrz Świata w judo 2019

Krzysztof Wiłkomirski Mistrz Świata w judo 2019

Mistrz Świata w judo Krzysztof Wiłkomirski rekomenduje judogi marki Uone

Mistrz Świata w judo Krzysztof Wiłkomirski rekomenduje judogi marki Uone

Judogi marki Uone rekomendowane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego mistrza Świata w judo weteranów 2019

Judogi marki Uone rekomendowane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego mistrza Świata w judo weteranów 2019