Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Konkurs z okazji Mikołaja

2019-11-19 08:01

Ze względu na zbliżające się Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia postanowiliśmy przeprowadzić specjalny, świąteczny konkurs z Naszymi judogami w roli głównej. Zasady na grafice pod poniższym linkiem, która znajduje się na Naszym profilu facebookowym! 26.11.2019 opublikujemy listę zwycięzców, którzy spełnią wymagania (tj. polubią post, udostępnią go na swojej tablicy, do 25.11.2019 do godziny 24:00), a do wygrania 3x judogi marki Uone w dowolnym rozmiarze z Naszej oferty.

Mamy nadzieje, że zgłosicie się Państwo licznie do udziału w Naszej zabawie, a konkurs ten przerośnie Nasze najśmielsze oczekiwania :)

https://www.facebook.com/uonesport/photos/a.144116416107699/738514716667863/?type=3&theater

Konkurs z okazji Mikołaja - Galeria 4

Konkurs z judogami marki Uone

Konkurs z judogami marki Uone

Konkurs ze strojami do judo, kimonami marki Uone

Konkurs ze strojami do judo, kimonami marki Uone