Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Karaiby w centrum Polski? Czy to możliwe?

2020-04-09 14:49

Większość z Państwa zapewne planowała jak każdego roku wakacje w ciepłych krajach, z piękną pogodą, mnóstwem atrakcji i niezapomnianymi przeżyciami. Niespodziewanie natomiast plany Nas wszystkich zweryfikował corona virus… ale czy w Polsce można spędzić wakacje z równie ciekawymi atrakcjami? Otóż spieszymy donieść z wiadomością, że jak najbardziej jest to możliwe i mamy w tym mały udział…

Wystarczy, że odwiedzicie Państwo jedno z miejsc, które postanowiło rozpocząć współpracę z Naszą marką od zakupu pompowanych, wodnych placów zabaw! Konstrukcje te zapewnią niebagatelną zabawę dla całej rodziny i gwarantujemy, że przy bardziej rozbudowanych rozmiarach nie znudzą się podczas tygodniowego pobytu. Tego typu konstrukcja postawiona na czystym akwenie z piaszczystą plażą i innymi atrakcjami może z pewnością zapewnić Państwu przynajmniej namiastkę ciepłych krajów w Naszym cudownym kraju. Oczywiście przy założeniu, że przynajmniej pogoda nie zawiedzie Nas tego lata. Dlatego też pełni podziwu dla uroków jeziora w Sierakowie położonego nieopodal malutkiego równie urokliwego miasteczka na zachód od Poznania rekomendujemy to miejsce na pobyt, który umili nam między innymi:

 • pompowany, wodny plac zabaw marki Uone mieszczący aż 60 osób jednocześnie!
 • wakepark Sieraków,
 • wypożyczalnia desek sup i sprzętu wodnego,
 • duża piaszczysta plaża,
 • ośrodki wypoczynkowe,
 • ogromne połacie zielonych terenów leśnych,
 • nieskończona ilość punktów gastronomicznych,
 • oczywiście najwyższa przejrzystość jeziora w Sierakowie.

Jeżeli Sieraków nie znajduję się na Państwa wakacyjnej mapie to koniecznie zapraszamy do odwiedzenia pozostałych miejsc, które zostały wyposażone przez Naszą markę w pompowane, wodne place zabaw takich jak:

 • osir Bielawa (woj. Dolnośląskie),
 • ośrodek Polubie (woj. Zachodniopomorskie),
 • jurapark Krasiejów (woj. Opolskie),
 • ośrodek Nadborkiem (woj. Lubuskie),
 • wakepark Sława (woj. Lubuskie),
 • surf point (półwysep Helski),
 • akademia surfingu (półwysep Helski).

Zastanawiasz się pewnie, dobrze ale co z formą na wakacje? Jak trenować w tych trudnych czasach? Otóż zabawa na takim cudzie to również fantastyczny wysiłek fizyczny, którego młodzi użytkownicy pewnie nie odczują ze względu na ich niespożyte pokłady energii, które każdy z Nas kiedyś posiadał ale dorośli, w tym również osoby dbające o formę fizyczną po godzinie intensywnej zabawy odczują jej trudy, oczywiście z uśmiechem na twarzy! Dlatego już teraz spakuj swoje kąpielówki, zarezerwuj termin nawet na krótki weekendowy wypad i ciesz się pełnią atrakcji w miejscu, które wybierzesz na swój pobyt.

Na zachętę załączamy kilka fotografii głównie z największego pompowanego wodnego placu zabaw dostarczonego na dzień dzisiejszy przez Naszą markę do Wakepark Sieraków.

Karaiby w centrum Polski? Czy to możliwe? - Galeria 4

Pompowany, wodny plac zabaw Sieraków

Pompowany, wodny plac zabaw Sieraków

Nawodny plac zabaw marki Uone

Nawodny plac zabaw marki Uone

Bloob Uone

Bloob Uone

Pompowane zjeżdżalnie nawodne Uone

Pompowane zjeżdżalnie nawodne Uone

Pompowany, wodny plac zabaw Wakepark Sieraków

Pompowany, wodny plac zabaw Wakepark Sieraków

Wodny plac zabaw Uone

Wodny plac zabaw Uone

Aquatrack marki Uone

Aquatrack marki Uone

Pompowany aquatrack

Pompowany aquatrack

Wodny tor przeszkód Uone

Wodny tor przeszkód Uone