Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Judogi z duszą od Uone!

2020-06-04 10:05

Już same logo wskazuje na wojowniczą duszę judog marki Uone nawiązując do legendarnej formacji wojskowej Ułana. Natomiast abstrahując od logo naszej marki judogi sygnowane słynnym jeźdźcem na koniu to nie pierwszy lepszy produkt z półki sklepowej. To judogi najwyższej jakości dopracowane w każdym calu, posiadające duszę o czym w dzisiejszym wpisie!

Czy potrafisz znaleźć sklep internetowy bądź market sportowy, w którym kupisz judogę takiej samej jakości, w tak bogatym zestawie jak u nas i w tej samej cenie? Jeżeli tak to w ramach rekompensaty zwrócimy Ci koszt zakupu judogi u nas!

Tylko judogi marki Uone dostępne są w pełnym zestawie z paskiem oraz workiem wykonanym uwaga z cordury – jednego z najmocniejszych materiałów na rynku – nie poliestrowych podróbek. Worka tego z powodzeniem użyjesz do spakowania się na trening bądź jako plecaka na strój do WF. W judogach marki Uone ogromny nacisk kładziemy na jakość wykonania i jakość samego materiału użytego do produkcji strojów nie oszczędzając już na etapie jego doboru tak jak ma to miejsce w przypadku przeważającej liczby naszych konkurentów. Brak oszczędzania na jakości widoczny jest również na spodniach, które są wzmacnianie dodatkową warstwą materiału na kolanach i posiadają wysoką gramaturę 270 gsm lub 290gsm w przypadku strojów o gramaturze 500gsm.

Judogi marki Uone to stroje, na których szwy i łączenia dostajesz dwa lata gwarancji – informacja rzadko spotykana w opisach strojów do judo innych producentów.

Jakość judog powoli zostaje doceniona i spływają do nas pochlebne opinie naszych zadowolonych klientów stwierdzających, że ich dzieci odczuwają co ciekawe większy komfort padania w przypadku trenowania w naszych judogach porównując do produktów konkurencyjnych.

Jeśli i Ty chcesz wyposażyć swoją pociechę w topowej jakości sprzęt w najbogatszym zestawie na rynku i za rozsądną cenę to nie zwlekaj dłużej tylko wybierz judogi marki Uone!

#premiumquality #uonejudogi #uonesport #thebestqualityjudogi #strojedojudo #najlepszejakoscistrojedojudo #uonebrand #markauone #uonepolska

 

Judogi z duszą od Uone! - Galeria 4

Judogi marki Uone najlepsza jakość

Judogi marki Uone najlepsza jakość

Najlepsze judogi na rynku marki Uone

Najlepsze judogi na rynku marki Uone