Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Judogi marki Uone - nowy produkt!

2019-03-01 14:22

Po całorocznych, intensywnych testach jakościowych stroi do judo, pod koniec ubiegłego roku doszliśmy finalnie do odpowiedniego poziomu i zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty kolejnego produktu jakim są stroje do judo właśnie, z którym to sportem mamy tak wiele wspólnego. Od 01.03.2019 roku judogi są oficjalnie dostępne w Naszej sprzedaży. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę Naszych stroi:

Dostępna kolorystyka judog: biel

Rozmiary judog: 110 – 150cm,

Gramatura judogi oraz spodni: 350gsm oraz 270gsm

W zestawie otrzymasz: judogę wraz ze spodniami wzmacnianymi dodatkową warstwą materiału na kolanach i biały pasek

Gwarancja na strój do judo: 2 lata na wszystkie szwy

Do produkcji Naszych judog używamy wyłącznie najwyższej jakości 100% bawełny w odróżnieniu do tańszych mieszkanek poliestrowo - bawełnianych, w związku z czym judogi marki Uone są dużo bardziej przyjemne w użytkowaniu, a przede wszystkim nie mechacą się po praniu utrzymując jakość i świeżość.

W momencie wprowadzenia judog na rynek przystępna jest również ich cena, która wynosi odpowiednio:

Judoga 110cm – 109 PLN brutto,

Judoga 120cm – 119 PLN brutto,

Judoga 130cm – 129 PLN brutto,

Judoga 140cm – 139 PLN brutto,

Judoga 150cm – 149 PLN brutto.

Mamy nadzieje, że judogi z ułanem na ramieniu na długo zapadną w Państwa pamięci jako stroje charakteryzujące się najlepszym na rynku stosunkiem jakości do ceny. Zakup Naszego produktu pozwoli na dalszy rozwój tej dziedziny marki Uone, umożliwiając wprowadzenie już teraz wyczekiwanych judog w kolorystyce niebieskiej, a może i nie tylko…

Judogi marki Uone - nowy produkt! - Galeria 4

Stroje do judo marki Uone - nowy produkt

Stroje do judo marki Uone - nowy produkt

Judogi, kimona marki Uone nowy produkt w portfolio marki

Judogi, kimona marki Uone nowy produkt w portfolio marki