Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Jakie deski sup polecamy?

2017-06-09 10:00

Oczywiście niektórzy mogą stwierdzić, że jako producent desek pompowanych będziemy zachwalać ten rodzaj supów. W tym wpisie postaramy się być obiektywni i porównać wady i zalety obydwu konstrukcji.

Deski Twarde ich budowa oparta jest na styropianowym rdzeniu powleczonym kilkoma warstwami laminatu wykonanymi z żywicy epoksydowej, kewlaru, włókna: szklanego lub węglowego. Niewątpliwą zaletą desek twardych jest większa sztywność co przekłada się na szybkość jaką możemy osiągnąć na takiej jednostce. Jednak różnice w prędkości pomiędzy obydwoma rodzajami konstukcji nie są znaczące. Wadami deski twardej są rozmiary, do przewozu takiej jednostki niezbędny okaże się bagażnik dachowy lub przynajmniej mały bus. Deski twarde są również bardziej podatne na uszkodzenia spowodowane upadkiem na twardą nawierzchnię. Porządne deski wykonane z laminatu są również odpowiednio droższe od porządnych desek pompowanych.

Deski pompowane ich budowa oparta jest na technologii drop-stitch, patrz zakładka technologia. Główną zaletą desek pompowanych jest ich mobilność, większość z modeli pompowanych mieści się w niewielkim plecaku, który możemy zabrać ze sobą w dowolne miejsce, dowolnym środkiem transportu (pociąg, tramwaj, rower, rolki, deskorolka, hoverboard, każdy samochód). Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem pompowanego supa jest jego elastyczność w przypadku upadku. Pompowana deska po upadku z dużej wysokości odbije się od ziemi i z pewnością nie ulegnie pęknięciu. Ważną cechą deski pompowanej jest większe bezpieczeństwo treningu, wyobraźmy sobie uderzenie gołą głową w deskę kompozytową oraz deskę pompowaną... Wadą deski ndamuchiwanej jest jej mniejsza sztywność w porównaniu do kompozytu. Cecha ta przekłada się na nieco słabsze osiągi podczas zawodów. 

Przed zakupem musisz przemyśleć. Czy potrzebujesz deskę do wyścigów? Czy wolisz bezpieczną, uniwersalną oraz mobilną jednostkę? Czy może chcesz zakupić obie jednostki na raz? 

zespół Uone

Jakie deski sup polecamy? - Galeria 4

Jakie deski z wiosłem polecacie?

Jakie deski z wiosłem polecacie?

Jakie deski do pływania z wiosłem na stojąco polecacie?

Jakie deski do pływania z wiosłem na stojąco polecacie?