Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Jak bezpiecznie pływać na desce sup?

2017-06-02 08:00

Wakacje tuż, tuż dlatego wszystkim właścicielom supów oraz tym którzy planują zakup bądź wypożyczenie deski sup pragniemy przypomnieć o kluczowych zasadach, które pozwolą spędzić Państwu wypoczynek lub trening z uśmiechem na twarzy bez zbędnego ryzyka oraz niespodziewanych wypadków.

Jak bezpiecznie pływać na desce sup? Poniżej prezentujemy 10 kluczowych zasad:

  1. Jeśli planujesz oddalić się znacząco od brzegu koniecznie zabierz ze sobą kamizelkę ratunkową!
  2. Nigdy nie pływaj na desce z wiosłem po spożyciu alkoholu lub innych substancji odurzających!
  3. Nie pozostawiaj dzieci na wodzie bez nadzoru!
  4. W przypadku pływania po płytkich, kamienistych akwenach załóż kask!
  5. Pamiętaj o przymocowaniu deski do nogi!
  6. Staraj się nie przekraczać nadmiernie dopuszczalnej ładowności danej jednostki Uone (Classic - 150kg, Comfort - 200kg, Compact - 150kg, Gigantic - 600kg)!
  7. Mierz siłę na zamiary!
  8. Ubieraj się odpowiednio do panujących warunków oraz nawadniaj swój organizm podczas treningu!
  9. W przypadku pływania w pojedynkę poinformuj kogoś o trasie oraz przewidywanym czasie treningu, a także sprawdzaj prognozę pogody - nagła zmiana pogodowa może być zgubna w skutkach!
  10. Przed każdorazowym użyciem sprawdzaj sprzęt na którym pływasz pod kątem oznak zużycia, przecieków bądź awarii!
Jak bezpiecznie pływać na desce sup? - Galeria 4

Bezpieczeństwo podczas pływania na supie

Bezpieczeństwo podczas pływania na supie

Jak bezpiecznie pływać na desce sup?

Jak bezpiecznie pływać na desce sup?

Zasady bezpiecznego pływania na sup

Zasady bezpiecznego pływania na sup

Pływaj bezpiecznie na pompowanej desce z wiosłem

Pływaj bezpiecznie na pompowanej desce z wiosłem