Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

I Mistrzostwa Polski SUP 2020

2020-07-22 15:21

Przed 4 laty kiedy w naszych głowach zrodził się pomysł na stworzenie własnej marki, początkowo właśnie sprzedającej tylko deski sup nikt nie przypuszczał ile czasu upłynie, żeby dyscyplina ta weszła w struktury związkowe na poziomie sportowym. Stoimy w przeddzień historycznej chwili, w której to już 8 i 9 sierpnia 2020 roku odbędą się I Oficjalne Mistrzostwa Polski w dyscyplinie SUP. Zawodów, które nosiły tę rangę było dotychczas sporo jednakże zgodnie z art. 13 Ustawy o Sporcie prawo do organizacji oficjalnych Mistrzostw Polski mają tylko Polskie Związki Sportowe.

Są to zawody dzięki, którym dyscyplina sup zrobi kolejny mały kroczek i dozna jeszcze większego przyspieszenia w rozwoju aniżeli miało to miejsce przez ostatnie 4 lata, ze względu na to, że sport ten staje się już oficjalnymi zmaganiami i puka powoli do świata igrzysk olimpijskich. Mamy nadzieje, że SUP w Polsce będzie rósł w siłę i z roku na rok będą pojawiać się młodzi Polscy zawodnicy z olbrzymim talentem i samozaparciem do realizowania się w tej jakże młodej jeszcze dyscyplinie. My jako marka sprzętu sportowego Uone będziemy wspierać wszelkie zmagania dążące do promocji sup w naszym kraju. Pomimo tego, że pracownik naszej marki tj. Hubert Tobis zasiada w zarządzie Związku SUP jako v-ce prezes nie pozwolimy na jakiekolwiek nieetyczne oraz niekonkurencyjne zagrywki stosowane przez tą instytucje. Etyka biznesowa i etos pracy to rzeczy wpajane od najmłodszych lat życia pracownikom naszej marki, zatem konkurować będziemy tak jak dotychczas jakością, a nie zagraniami nie mającymi nic wspólnego z wprowadzaniem produktów marki premium na rynek.

Mamy nadzieję, że pomimo pojawiających się niepełnych informacji i próby podziału Polskiego społeczeństwa sup na dwa obozy stawicie się Państwo na linii startu Mistrzostw Polski w SUP reprezentując dzielnie swoje lokalne Kluby Sportowe czy SUPspołeczności i wszyscy za kilka lat będziemy mogli być dumni, że to właśnie my byliśmy prekursorami supa i tworzyliśmy go wspólnie od podstaw, ponad wszelkimi podziałami.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Uone

I Mistrzostwa Polski SUP 2020 - Galeria 4

SUP, pływanie z wiosłem, Deski SUP

SUP, pływanie z wiosłem, Deski SUP

Mistrzostwa polski sup

Mistrzostwa polski sup

Popularna dyscyplina - pływanie na desce z wiosłem

Popularna dyscyplina - pływanie na desce z wiosłem

Deski sup, Mistrzostwa Polski, Zawody w pływaniu na desce z wiosłem

Deski sup, Mistrzostwa Polski, Zawody w pływaniu na desce z wiosłem