Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Drugie testy desek sup Uone w supsurfer.pl

2019-09-30 19:19

Wrzesień 2019 upłynął Nam pod znakiem drugiej edycji testów Naszych dwóch supów przez portal supsurfer.pl. Wnikliwej analizie poddane zostały modele Wanderer 12’6” oraz Windsurf 9’6”, na którego testy wielu z Państwa zapewne liczyło od dłuższego czasu.

Pierwszy przetestowany został model Wanderer – sup o charakterystyce touringowej, z którego danymi technicznymi możecie zapoznać się w zakładce produkty na Nasze stronie.

Jakość Naszej deski została doceniona również w teście, gdzie Krzysztof Mruk właściciel portalu supsurfer.pl opisał bardzo dobre pierwsze wrażenia odnośnie tej deski z wiosłem. Również wrażenia na wodzie Pana Redaktora były bardzo miłe co zdaje się znajdować odzwierciedlenie w słowach podsumowania testu, w których to Krzysztof Mruk po zasięgnięciu opinii innych testerów stwierdza, że deska ta jest przyjemna w użytkowaniu. Charakteryzuje się ona połączeniem świetnych osiągów z dobrą manewrowością. Oczywiście należy pamiętać, że deska ta nie jest dużym krążownikiem, na który zapakujemy całą rodzinę, namiot i wszystkie rzeczy potrzebne na camping. Została ona scharakteryzowana jako deska sup dla osób lubujących się w dłuższych wycieczkach lub okazjonalnych startach na zawodach sup. Film z testów tej deski prezentujemy poniżej:

 

Poniżej załączamy również link do oficjalnych testów na portalu supsurfer.pl:

http://supsurfer.pl/2019/09/uone-wanderer-126/

Drugą jednostką, która została poddana testowi przez Nasz portal branżowy był nasz flagowy model windsurfingowy Uone windsurf 9’6”, na którego testy również oczekiwaliśmy z niecierpliwością.

Redaktor wraz z osobami, które brały udział w teście docenili zwrotność Naszego modelu, która umożliwia klasyfikacje tej deski jako supa typu allround. Zwrotność istotna jest również przy pływaniu z żaglem o czym za moment. Oczywiście to, że deska jest zwrotna nie oznacza co wynika jednoznacznie z testu, że nie da się nią pływać w prostej linii. Jest to jak najbardziej możliwe, oczywiście z uśmiechem od ucha do ucha. Jest to deska rekomendowana do krótszych wycieczek, również dla młodszych superów, ze względu na większą możliwość jej okiełznania. Z pewnością nada się ona również do spływu wąskimi, krętymi rzekami gdzie zwrotność, szczególnie na rzecznym nurcie jest przydatna. Jak zatem ta deska radzi sobie z żaglem?

Po wpięciu żagla i zamocowaniu centralnej płetwy stabilizującej deska ta według portalu supsurfer.pl staje się idealną jednostką do nauki windsurfingu, właśnie ze względu na zwrotność ale również na wymiary i powierzchnie kadłuba – szerokość co ułatwia z pewnością wyciąganie pędnika z wody i początkowe pływania z masztem. Potwierdzeniem Naszych słów jest też informacja od supsurfer.pl, że deska ta bez problemu radzi sobie z ostrzeniem – pływaniem pod wiatr, a przy słabym wietrze w niczym nie ustępuję szkoleniowym konstrukcjom wykonanym z laminatów.

W podsumowaniu testów wykonanych przez ekipę supsurfer.pl możemy dowiedzieć się, że Uone Windsurf to bardzo udane połączenie pompowanej deski typu allround z nadzwyczaj zwrotną, szkoleniową jednostką windsurfingową. Sup ten fantastycznie sprawdzi się we wszechstronnych aktywnościach, które możemy wykonać na wodzie zarówno my dorośli jak i Nasze pociechy dla których sterowanie większymi deskami może być nieco bardziej uciążliwe. Warto również pamiętać, że zawsze można wpiąć żagiel i spróbować przepięknej sztuki windsurfingu….

Film z testów tej deski prezentujemy poniżej:

 

Poniżej załączamy również link do oficjalnych testów na portalu supsurfer.pl:

http://supsurfer.pl/2019/09/uone-windsurfer-96/

Drugie testy desek sup Uone w supsurfer.pl - Galeria 4

test deski sup Uone wanderer 12'6"

test deski sup Uone wanderer 12'6"

testy pompowanych desek sup

testy pompowanych desek sup

testowanie desek z wiosłem

testowanie desek z wiosłem

deski sup marki Uone testował supsurfer.pl

deski sup marki Uone testował supsurfer.pl

testy wykonane przez portal supsurfer.pl

testy wykonane przez portal supsurfer.pl

test deski sup Uone windsurf 9'6"

test deski sup Uone windsurf 9'6"