Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Dlaczego warto trenować na desce sup?

2017-10-18 05:56

Szukasz idealnego sposobu na spalenie kalorii? Nudzą Cię monotonne treningi na siłowni? Chcesz, żeby Twój trening poprowadziła profesjonalna kadra instruktorów? Nic prostszego wystarczy, że przeczytasz poniższe informacje, a póżniej .... ->

Weź wspólnie z Nami udział w Aquafitness na deskach sup.

Dlaczego warto?

- Sprzęt na, którym trenuje śmietanka towarzyska z Robertem Lewandowskim i Ewą Chodakowską na czele!

- Możliwość spalenia do 1000 kalorii na godzinę!

- Trening stymulujący wszystkie partie mięśni!

- Trening pobudzający mięśnie głębokie organizmu!

- Miła atmosfera!

- Profesjonalna kadra i sprzęt!

- Rozbudowany plan treningowy!

- Wygodne godziny!

- Regularne treningi!

- Każdy trening dostosowany do poziomu zaawanowania grupy!

- Wygodny dojazd!

Jak wziąć udział i jaki jest koszt takiego treningu?

- W każdy poniedziałek i środę przyjdź o godz. 21:00 na duży basen sportowy w Tarnowskie Termy i weź udział w treningu!

- Decyduję zasada kto pierwszy ten lepszy! Brak zapisów emailowych i telefonicznych! W przypadku dużego zainteresowania treningi będą dzielone na dwie grupy!

- Jedyny koszt jaki ponosisz to koszt biletu wstępu na Tarnowskie Termy! Brak jakichkolwiek dodatkowych kosztów za udział w treningu!


....->, a póżniej zawalcz o siebie i swoją deskę sup do treningu, przyjdź na Tarnowskie Termy i trenuj razem z Nami!


Do zobaczenia zespół Uone :)

Dlaczego warto trenować na desce sup? - Galeria 4

Dlaczego warto trenować na deskach sup?

Dlaczego warto trenować na deskach sup?

Co można trenować na deskach z wiosłem?

Co można trenować na deskach z wiosłem?

Co można trenować na deskach sup?

Co można trenować na deskach sup?

Trening na deskach do pływania na stojąco

Trening na deskach do pływania na stojąco