Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Dlaczego warto kupić deski sup Uone?

2017-03-10 08:50

Dlaczego warto wybrać deski SUP marki Uone?

Można by godzinami dywagować i próbować porównywać technologie producentów przekonując, że technologia desek Uone jest najlepsza. My nie będziemy tego robić, ponieważ większość pompowanych desek Sup zbudowana jest na podstawie takiej samej technologii tzw. drop-stitch.  Otóż jakośc desek Uone można dostrzec dzięki starannemu doborowi materiałów służących do jej produkcji oraz precyzyjności wykonania naszego sprzętu.

Jak wiadomo sama deska służy do pływania ale żeby móc cieszyć się z tego przywileju trzeba ją najpierw przetransportować a później napompować – przygotować do treningu. W tym przypadku z pomocą przychodzą akcesoria dołączane do każdego zestawu, głównie plecak Uone oraz pompka, która pomoże nam napompować naszą deskę a może nie tylko. Tak więc można powiedzieć, że przy wyborze deski SUP oprócz jakości sprzętu diabeł tkwi w szczegółach. Proszę sobie wyobrazić kobietę, która po odbyciu efektywnego treningu próbuje spakować a trafniej upchnąć mokrą deskę do worka. U nas deska pakowana jest do poręcznego plecaka/torby z kółkami, z możliwością całego jej rozpięcia i załadowania deski bez najmniejszego wysiłku. Plecak wyposażony jest w dosyć duże kółka dlatego z łatwością możemy ciągnąć go po każdym terenie, nawet poprzez przymocowanie do roweru.

Dołączana do każdej deski Uone pompka jest również przemyślana w każdym calu. Otóż oprócz możliwości pompowania w zakresie góra + dół tzw. double-action ma rzadko spotykaną na rynku cechę, która pozwala efektywniej wyssać powietrze(stworzyć próżnię) z deski po treningu. Cecha taka wiąże się z faktem, że przytoczona powyżej Pani nie musi męczyć się z wyduszaniem powietrza z deski w sposób standardowy, czyli rolując ją kawałek po kawałku. Ponadto deska po wyssaniu powietrza zajmuje mniej miejsca aniżeli przy standardowym zwijaniu. Pompka dołączana do zestawów Uone daję możliwość wyboru sposobu składania sprzętu według własnej potrzeby.

Każdy model deski jest odrębnie zidentyfikowany poprzez nadanie mu indywidualnej nazwy znajdującej się na boku deski. Cecha taka oprócz walorów estetycznych jest pomocna przy wyborze odpowiedniego dla siebie modelu. Ponadto każdy model deski Uone wraz z osprzętem objęty jest dwu letnią gwarancją producenta. Od teraz nie musisz się martwić, że Twoja deska po pierwszym sezonie odmówi współpracy!

Ostatnim aczkolwiek równie ważnym jak poprzednie argumentem jest wiarygodność oraz historia rynkowa na co przełożenie ma 20 letnie doświadczenie AT Road sp. z o. o. – właściciela marki. Skutkuje to dopracowywaniem każdego produktu Uone w 100%, co w przypadku desek SUP skutkuje chociażby przemyślanym rozplanowaniem mocowań umożliwiających zapięcie dwóch siedzeń w wersji Comfort.

Zespół Uone.

Dlaczego warto kupić deski sup Uone? - Galeria 4

Dlaczego warto kupić deski sup marki Uone?

Dlaczego warto kupić deski sup marki Uone?

Deski sup marki Uone

Deski sup marki Uone