Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Deski sup Uone na Termach Tarnowskich

2018-02-19 08:50

Podobnie jak w zeszłym roku również i ten sezon nieoficjalnie rozpoczęliśmy na Termach w Tarnowie Podgórnym. Co prawda event nie był przeprowadzony z okazji wyścigów smoczych łodzi ale zainteresowanie nie było wcale mniejsze aniżeli przed dwunastoma miesiącami. Ze względu na ograniczony czas tegoroczne atrakcje trwały tylko 3,5 godziny. Co nie przeszkodziło zaznajomić się z naszymi produktami aż kilkudziesięciu rodzinom z dziećmi, które świętowały ferie. Pierwsi zainteresowani tradycyjnie nadciągnęli już podczas przygotowywania/pompowania naszych desek sup, dziwiąc się, że tak niepozorny sprzęt może okazać się najtwardszą pompowaną deską jaką kiedykolwiek widzieli. Gdy tylko umieściliśmy deski na wodzie te przechodziły z rąk do rąk nie tracąc swojego zainteresowania, a na dowód tych słów załączamy skromną fotogalerię. Z pozdrowieniami zespół Uone

Deski sup Uone na Termach Tarnowskich - Galeria 4

Deska sup Tarnowo Podgórne

Deska sup Tarnowo Podgórne

Deski sup Poznań

Deski sup Poznań

Deski sup Tarnowo Podgórne

Deski sup Tarnowo Podgórne

Pompowane deski z wiosłem na basenie

Pompowane deski z wiosłem na basenie

Deski z wiosłem na basenie

Deski z wiosłem na basenie

Polskie deski sup

Polskie deski sup

Polskie deski z wiosłem

Polskie deski z wiosłem

Polskie pompowane deski sup

Polskie pompowane deski sup