Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Deski sup marki Uone, testy w Supsurfer.pl

2018-10-23 18:12

Szanowni Państwo,

17 października bieżącego roku przejdzie do historii Naszej marki, a także do historii dyscypliny sup w Polsce. Otóż jako pierwsza Polska marka mająca w swoim portfolio deski sup dostąpiliśmy zaszczytu przetestowania Naszego modelu race'owego przez najbardziej profesjonalny i obiektywny portal o tematyce stand up paddleboardingu w Polsce, którym nie od dziś jest Supsurfer.pl

Tym z Państwa, którzy jeszcze nie spotkali się z naszymi deskami w ich naturalnym środowisku proponujemy lekturę supsurfer.pl gdzie można zapoznać się z szeregiem zalet, które każdy kto pływał na Naszej desce miał przyjemność poznać na żywo i może je potwierdzić.

Oczywiście Krzysztof Mruk redaktor oraz właściciel portalu Supsurfer.pl wskazał też na kierunek rozwoju Naszych produktów, w którym powinniśmy podążyć. Tak więc z tego miejsca serdecznie dziękujemy za wszystkie wskazówki i pełni zapału oraz nowych chęci zabieramy się do roboty.

Nie psując czytelnikom zabawy zamieszczamy link do oficjalnego oraz szczegółowego testu Naszej sup "rakiety"

http://supsurfer.pl/2018/10/uone-compact-126/

Pozdrawiamy i do zobaczenia na wodzie,

zespół Uone

Deski sup marki Uone, testy w Supsurfer.pl - Galeria 4

Polska marka desek sup Uone

Polska marka desek sup Uone

Polskie deski sup Uone

Polskie deski sup Uone

Polskie pompowane deski sup Uone

Polskie pompowane deski sup Uone

Deski sup Uone testy supsurfer.pl Szczecin

Deski sup Uone testy supsurfer.pl Szczecin