Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Deski sup marki Uone - 2018

2018-10-09 13:13

Korzystając z okazji pięknej pogody za oknem pragniemy przybliżyć Państwu nieco Nasze przedsięwzięcia marketingowe związane z deskami sup, a poczynione podczas ostatnich, jakże upalnych wakacji.

Oprócz dwóch w Naszych oczach prawie profesjonalnych zawodów na deskach z wiosłem, przeprowadziliśmy dziesiątki eventów wypływając setki godzin, podczas których przeszkolilśmy setki nowych adeptów sup chociaż dobrze wiemy, że ze względu na nie małą cenę Naszych pompowanych desek sup wynikającą z niezaprzeczalnej jakości nie wszyscy napotkani na Naszej drodze ludzie zostaną Naszymi klientami ale….

… chociaż może wydać się to dziwne każda promocja desek sup w Polsce to promocja również Naszej marki oraz bodziec do dalszej pracy dla Nas. Chcemy zbudować coś wielkiego, a żeby tak się stało trzeba być ponad podziałami i tak też czynimy.

Odwiedziliśmy całą Polskę bo w całej Polsce chcemy zyskać rozpoznawalność, tak jeszcze długa droga przed nami ale cieszą Nasz komplementy związane z Naszą marką. Byliśmy na Mazurach i to kilkukrotnie bo lubimy tam wracać. Odwiedziliśmy również kolebkę desek sup w Polsce czyli Pomorze, byliśmy na Kielecczyźnie, Dolnym Śląsku w Lubuskiem, Zachodniopomorskiem, Kujawskopomorskiem. Oczywiście nie mogło zabraknąć wydarzeń związanych z Naszym Poznaniem oraz Wielkopolską, w której przeprowadziliśmy największą liczbę wydarzeń. Atrakcje, które przeprowadzaliśmy przyciągały osoby w każdym wieku, od niemowlaków, które za wszelką cenę chciały chociaż dotknąć deski po osoby w wieku podeszłym, które próbowały swoich sił dla rozruszania kości i zachowania pogody ducha.

Jak tak dalej pójdzie to pozostanie nam zagranica J Plany już są ale polskich województw, w których ekipa Uone jeszcze nie była trochę pozostało, także bez obaw

Ogólne statystki ze zmagań na deskach sup w letnim sezonie 2018

  • 2 zawody,
  • 10 wyścigów,
  • 67 zawodników
  • 26 eventów,
  • 26 miejsc, w których można wypożyczyć Nasze deski,
  • Jedna marka – Uone.

Tak to wygląda  - to be continued...

Pozdrawiamy, zespół Uone

Deski sup marki Uone - 2018 - Galeria 4

Deski sup Poznań

Deski sup Poznań

Sup Polska

Sup Polska

Deski z wiosłem

Deski z wiosłem