Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Deska sup hit 2020 roku!

2020-09-16 08:59

Gdybyście zapytali nas o odczucia tuż przed sezonem, a nawet w jego trakcie - na przełomie maja i czerwca to byłyby on fatalne, ponieważ ze względu na epidemię COVID-19, opóźnienia i generalnie stagnacje na rynku sezon 2020 wydawał się być straconym, a poczynione inwestycje bezpodstawne. Jednakże wszystko zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w lipcu oraz sierpniu tego roku…

Deska sup jako środek transportu wodnego spopularyzowała się na niespotykaną dotąd w naszym kraju skalę. Nie wspominając o latach 2015 – 2018 jeszcze w poprzednim sezonie deska sup budziła na większości akwenów nie lada sensacje, tak w tym roku stała się ona standardem wakacyjnych wojaży. Na supie zaczęli pływać wszyscy od najmłodszych milusińskich poprzez osoby młode, w średnim wieku aż po naszych kochanych seniorów.

Po pierwsze dlatego, że deska sup to bezpieczeństwo, odizolowanie od innych w tych trudnych czasach, w których przyszło nam funkcjonować ze względu na globalną epidemię korona wirusa. Po drugie sup to sport, a sport to zdrowie. Na desce z wiosłem stymulowane do pracy jest mnóstwo mięśni, w tym mięśnie głębokie nóg, brzucha. Pracują również obręcz barkowa, klatka piersiowa czy plecy tak więc pływając nawet w tempie turystycznym wykonujemy fantastyczny trening, najczęściej nawet o tym nie wiedząc.

Abstrahując od desek sup turystycznych i wszechogarniającego nasz kraj ruchu turystycznego na deskach z wiosłem rozwija się w Polsce także sup nieco bardziej wyczynowy, chociaż na zawodach startują jeszcze amatorzy, a w przyszłym roku celem zwiększenia zainteresowania Związek sportowy sup planuje wydzielić zupełnie klasę pompowaną desek celem umożliwienia startów dla osób najmniej zaawansowanych to statystyki mówią same za siebie. Dla porównania w roku 2020 udział w Mistrzostwach Polski na deskach sup wzięły 84 osoby, natomiast udział w największych imprezach na deskach sup w latach 2019 i 2018 (nieoficjalne Mistrzostwa Polski sup wraz z Polskim Związkiem Kajakowym) w Polsce to kolejno 33 oraz 29 osób. Tak więc niewątpliwie jesteśmy świadkami wybuchu popularności deski sup w Polsce i miejmy nadzieje, że ten trend utrzyma się w roku 2021, do którego nasza marka rozpoczęła już przygotowania.

Do zobaczenia na desce sup!

Deska sup hit 2020 roku! - Galeria 4

Deska sup joga

Deska sup joga

Deska sup kraków

Deska sup kraków

Deska sup bałtyk

Deska sup bałtyk

Deska sup szczecin

Deska sup szczecin

Deska sup zwoleń

Deska sup zwoleń

Deska sup hit lata

Deska sup hit lata

Wiosło do deska sup

Wiosło do deska sup

Deska sup - Związek sportowy sup

Deska sup - Związek sportowy sup