Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Czas realizacji zamówienia

Wybierając markę Uone zdecydowałeś się na zakup najwyższej jakości sprzętu wraz z obsługą. Zatem Naszym celem jest aby każdy klient był usatysfakcjonowany z zakupu Naszych produktów już od momentu zamówienia dlatego:

Zamówienia złożone w dni robocze:

  • do 12:00 - wysyłamy w tym samym dniu,
  • po 12:00 - wysyłamy kolejnego dnia roboczego następującego po dniu, w którym złożono zamówienie,

Zamówienia płatne online (przedpłata, dostępne systemy płatności, przelew) wysyłane są w terminie jak powyżej przy założeniu zaksięgowania wpłaty na koncie przed godziną 14:00.

Zamówienia złożone w dni wolne od pracy wysyłane są najpóźniej drugiego dnia roboczego następującego po dniu złożenia zamówienia.

Przedstawiony powyżej czas realizacji zamówienia może ulec zmianie w momencie nieobecności klienta podczas dostawy zamówionego towaru lub z powodu nieprzewidzianych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej DPD obsługującej logistycznie niniejszy sklep.

Kliencie pamiętaj - jeśli produktu nie ma obecnie na magazynie lub potrzebujesz jego personalizacji wysyłka może się wydłużyć, o czym zostaniesz niezwłocznie poinformowany/a.