Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Bicie rekordu Guinnessa tylko z Uone!

2017-05-05 16:15

W Wielkopolsce na lato jeszcze się na zanosi, więc w poszukiwaniu lepszej pogody wybraliśmy się do Władysławowa. W dniach 29.04-03.05 uczestniczyliśmy w biciu rekordu guinnessa, do którego przystąpili nasi koledzy - wędkarze z Władek team. Jak podczas każdego wydarzenia, najpierw uszykowaliśmy nasze stoisko i sprzęt. Chociaż byliśmy przygotowani na więcej to ze względu na temperaturę wody w bałtyku musieliśmy ograniczyć się do prezentacji na "sucho" oraz rozmów z osobami, które chętnie zadawały nam pytania na temat naszych desek. Jednak nasze uczestnictwo w tym wspaniałym wydarzeniu nie ograniczyło się tylko do dyskusji. Młodsi adepci skacząc po rozłożonej między dwoma krzesełkami desce classic testowali twardość naszych produktów. Rodziny fotografowały się na desce Uone comfort stojącej nieopodal, a deska sup Uone compact posłużyła jako stolik, na którym chętni mogli wpisać się do kroniki rekordu guinnessa. Jak widać, żeby dobrze się bawić wcale nie trzeba pływać.

Z wyrazami podziękowania dla organizatorów, zespół Uone

Bicie rekordu Guinnessa tylko z Uone! - Galeria 4

Deski sup półwysep Helski

Deski sup półwysep Helski

SUP Władysławowo

SUP Władysławowo

SUP Hel

SUP Hel