Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Awangardowe i niespotykane, kolorowe judogi!

2020-09-11 17:59

Rok 2020 jest szalony ze względu na obecnego w naszym życiu wirusa COVID-19. Szalony być może dla niektórych wydawać się może nasz pomysł na zupełnie nowe i niespotykane dotąd kolorowe judogi dla najmłodszych milusińskich – adeptów naszego ukochanego judo. Większość trenerów zastanawia się jak przyciągnąć dzieci na treningi judo, z których większość rezygnuje po kilku dniach. My wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci oraz trenerów stworzyliśmy judogi, w 4 kolorach dla dziewczynek i 2 dla chłopców dzięki, którym mamy nadzieje dzieci w większy sposób będą identyfikować się z judo korzystając z naszych stroi podczas treningów. Judogi te na celu mają rozwój Polskiego judo być może wychodząc trochę ponad obowiązujące standardy ale przyszłość tego sportu jest dla nas najważniejsza i to nie tylko ze względu na korzyści biznesowe, a bardziej ze względu na posuchę, która ogarnęła judo w naszym kraju przez ostatnie ćwierć wieku. Mamy nadzieje, że te judogi będą początkiem czegoś nowego i nadadzą kolorytu judo w Polsce pomimo przeróżnych opinii, z którymi się spotykamy.

Nasze kolorowe judogi dostępne będą w:

  • kolorze turkusowym z motywem misia i grafiką I love Judo na plecach – przeznaczone dla dziewczynek,
  • kolorze różowym z motywem kotka i serduszkiem z napisem Judo po japońsku na plecach – przeznaczone dla dziewczynek,
  • kolorze białym z motywem motyli przeznaczone dla dziewczynek,
  • kolorze niebieskim z motywem kwiatu wiśni i serduszkiem z napisem Judo po japońsku na plecach – przeznaczone dla dziewczynek,
  • kolorze białym z motywem kreskówkowym przeznaczone dla chłopców,
  • kolorze niebieskim z motywem ninja przeznaczone dla chłopców.

Wszystkie kolorowe judogi będą dostępne w jednej gramaturze tj. 350 GSM, ze spodniami wzmocnionymi na kolanach o gramaturze 270 GSM. Dodatkowo w zestawie otrzymacie Państwo biały pasek oraz standardowy czarny worek z cordury, w który z powodzeniem dzieci schowają judogę i przetransportują ją na trening, tudzież użyją jako worka na zajęciach WF.

Rozmiarówka judog będzie stricte dziecięca, z podziałem co 10cm i rozpocznie się od rozmiaru 110 cm, a zakończy na 140cm judodze.

Zapraszamy do składania zamówień w myśl zasady przez zabawę do sportu!

Awangardowe i niespotykane, kolorowe judogi! - Galeria 4

Judogi dla dzieci

Judogi dla dzieci

Kolorowe judogi dla dzieci

Kolorowe judogi dla dzieci

Stroje do judo dla dzieci

Stroje do judo dla dzieci

Kolorowe stroje do judo dla dzieci

Kolorowe stroje do judo dla dzieci