Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Atrakcje do Hoteli oraz Ośrodków bez dostępu do akwenu!

2020-05-12 10:59

Od 2019 roku, a w zasadzie od 2018 kiedy to testom poddaliśmy pierwszą, pompowaną zjeżdżalnie wodną nasza marka specjalizuje się właśnie w tego typu konstrukcjach tworzących pompowane, wodne place zabaw tzw. Aquatracki. Ale czy tylko te pompowane zjeżdżalnie możecie Państwo znaleźć w naszym portfolio?

Otóż w 2020 roku wprowadziliśmy do oferty również tory do skimboardingu, które można sklasyfikować jako swoiste zjeżdżalnie oraz pompowane, wodne zjeżdżalnie naziemne, których punkt styczności z wodą to płynąca po nich ciecz lub ewentualnie wlot do jeziora, jeżeli ktoś postanowi w ten sposób zwieńczyć swoją konstrukcje.

Jeśli marzyła Ci się atrakcja wodna na Twoim ośrodku lub w Hotelu, a nie jest on zlokalizowany nad zbiornikiem wodnym to od teraz dzięki marce Uone możesz skorzystać z dwóch wymienionych powyżej rozwiązań, które potrafią działać na zamkniętym obiegu wody smiley

W przypadku toru do skimboardingu zasada jest prosta, wystarczy że wypełnisz go wodą i zapewnisz jej filtracje, ewentualne jej uzupełnienie, ponieważ woda ma skłonności do parowania i wychlapywania się.

Natomiast w przypadku pompowanej, wodnej zjeżdżalni naziemnej wystarczy, że zwieńczysz ją basenem, który standardowo znajduje się w zestawie. Wówczas po jego wypełnieniu wodą musimy zapewnić jej obieg poprzez użycie bezpiecznej pompy oraz długiego węża z dyszami, który będzie ją tłoczył ku nasadzie zjeżdżalni. Dopełnieniem wszystkiego powinny być filtry, które zadbają o czystość wody w basenie, a wówczas zabawa dla wszystkich gości Twojego przedsiębiorstwa jest gwarantowana!

Informacje szczegółowe odnośnie tych dwóch fantastycznych produktów znajdziecie Państwo w zakładkach:

Tak więc jeżeli zastanawiasz się nad nowymi atrakcjami dla gości Twojego Hotelu, Ośrodka, Wakeparku… to zapytaj w naszym sklepie, a z pewnością zaproponujemy Ci należyte rozwiązania heart

Atrakcje do Hoteli oraz Ośrodków bez dostępu do akwenu! - Galeria 4

Atrakcje dla Hoteli

Atrakcje dla Hoteli

Pompowane atrakcje dla Ośrodków wypoczynkowych

Pompowane atrakcje dla Ośrodków wypoczynkowych

Atrakcje dla Hoteli i Ośrodków bez dostępu do akwenu

Atrakcje dla Hoteli i Ośrodków bez dostępu do akwenu

Pompowane, zjeżdżalnie wodne do użytku na ziemi

Pompowane, zjeżdżalnie wodne do użytku na ziemi